Jaki hosting WordPress na co zwrócić uwagę?

Promocja na hosting WordPress

Wybierając hosting w Domenomania.pl, otrzymujesz możliwość stworzenia nielimitowanej liczby baz danych oraz kont FTP. Oznacza to, że na jednym serwerze w Domenomania.pl możesz zainstalować nieograniczoną ilość WordPress’ów. Hosting w Domenomania.pl jest profesjonalny, gdyż jeśli nie chcesz instalować WordPress ręcznie, to możesz skorzystać z autoinstalatora, dzięki któremu instalacja ogranicza się do kilku kliknięć myszy.

Hosting do zarządzania stronami WWW

WordPress to system, który został stworzony po to, aby zarządzanie treścią na stronie WWW było jak najłatwiejsze. WordPress jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią, który na to pozwala. Ogromną jego zaletą jest możliwość skorzystania z wtyczek i rozszerzeń, które często są udostępniane bezpłatnie.

Hostingi idealne dla WordPress znajdziesz w Domenomania.pl. Są one dostępne w dwóch wariantach. Pierwszy wariant pracuje w oparciu o dyski HDD i oferuje powierzchnię od 50 GB.

Sam serwer wirtualny nazywany inaczej kontem hostingowym to wydzielone miejsce na serwerze fizycznym, dzięki czemu na jednej maszynie fizycznej może znajdować się wiele serwerów wirtualnych. Jedynie większe serwisy czy portale internetowe wymagają korzystania z serwera fizycznego lub nawet kilku czy kilkunastu takich maszyn.

Oferta Domenomania.pl została stworzona z myślą o wszystkich użytkownikach Internetu. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne i bardziej wydajne hostingi oraz ekonomiczne rozwiązania, które gwarantują znacząco wysoką jakość oraz szybkość działania przy niskiej cenie usług hostingowych.

Hosting WordPress w Domenomania.pl

Oferowane przez nas serwery wirtualne posiadają bardzo wysokie parametry oraz cechują się zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań przy aplikacji WordPress.

Jeśli masz firmę i hosting ma obsługiwać Twoją firmową stronę WWW oraz firmowe skrzynki e-mail to wówczas warto zwrócić uwagę aby oferta hostingowa była bez limitów oraz gwarantowała dużo wolnej przestrzeni dyskowej.

Dzięki temu zapewnisz sobie poprawne działanie poczty e-mail przez długi okres czasu i nie musisz się martwić, że jakiemuś pracownikowi zabraknie miejsca na skrzynce e-mail. W tym wypadku istotne także jest, aby konto hostingowe było odpowiednio zabezpieczone, miało ochronę antywirusową oraz gwarantowało regularne kopie bezpieczeństwa.

Hosting to miejsce na zewnętrznym serwerze, do którego przesyłane są pliki niezbędne do utrzymania strony WWW, a także poczty elektronicznej. Na hostingu umieszczane są przez Ciebie i składowane też w inny sposób dane, których bezpieczeństwo powinno mieć dla Ciebie szczególne znaczenie.

Z tego powodu Domenomania.pl jako dostawca profesjonalnych usług hostingowych stale monitoruje stan serwerów swoich klientów, np. pod względem występowania złośliwego oprogramowania. Klienci, którzy zdecydowali się na hosting w Domenomania.pl mogą też liczyć na bezpłatne certyfikaty SSL oraz na gwarancje bezpieczeństwa danych, które zapewniane są przez zaawansowane systemy anty-wirusowe oraz anty-malware.

Jak zamówić hosting WordPress?

Proces zamówienia hostingu w Domenomania.pl jest bardzo prosty. Po złożeniu zamówienia, należy je opłacić, aby hosting został aktywowany oraz, abyś mógł zacząć z niego korzystać (np. opublikować stronę internetową lub utworzyć skrzynki e-mail). Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby sprawdzić jak zamówić hosting.

Jeśli nie jesteś pewien jakie rozwiązanie wybrać – skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli posiadasz już aktywny hosting w Domenomania.pl, to pierwszymi operacjami jakimi powinieneś się zająć to m.in.: przypisanie domeny do hostingu, opublikowanie plików strony internetowej w katalogu na serwerze lub skierowanie ruchu poczty e-mail na Twój hosting w Domenomania.pl.

Zarejestruj domenę, aby uruchomić WordPress

Do uruchomienia strony internetowej opartej o silnik WordPress możesz potrzebować też domeny. Zarejestruj domenę w Domenomania.pl, aby Twoja strona była dostępna pod krótkim adresem.

Po zainstalowaniu WordPress na hostingu, możesz zalogować się do panelu administracyjnego WordPress (czyli do tzw. wp-admin). Logowanie do WordPress jest bardzo proste. Sprawdź, jak zalogować się do panelu administracyjnego Twojej strony opartej na WordPressie. Po zainstalowaniu WordPress, domyślny adres do panelu administracyjnego jest taki sam dla wszystkich instalacji, czyli: mojadomena.pl/wp-admin

Istnieją różne sposoby na zaznaczenie swojej obecności w sieci, jednak założenie firmowej strony WWW w dalszym ciągu jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań, które pozwalają na dotarcie do nowych klientów i budowanie swojej pozycji na rynku. Jednak by strona mogła przynosić zamierzone efekty, najpierw musi pojawić się w sieci – instalacja WordPress na serwerze nie jest skomplikowanym zadaniem i nie wymaga rozbudowanej wiedzy technicznej.

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl