Jak zalogować się do WordPress (wp-admin)?

Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy

WordPress jest popularną aplikacją internetową, która pozwala na utworzenie i prowadzenie własnej strony internetowej. Logowanie do WordPress jest bardzo proste. Sprawdź, jak zalogować się do panelu administracyjnego Twojej strony opartej na WordPressie. Po zainstalowaniu WordPress, domyślny adres do panelu administracyjnego jest taki sam dla wszystkich instalacji, czyli: mojadomena.pl/wp-admin

Jeśli posiadasz hosting w Domenomania.pl możesz na nim umieścić swoją stronę internetową lub przechowywać pliki.

Jak zalogować się do panelu admina WordPress?

Aby zalogować się do panelu administracyjnego WordPress:

  1. Uruchom przeglądarkę internetową i wpisz w pasek adresu Twoją domenę, pod którą dostępny jest Twój WordPress i dodaj na końcu: /wp-admin
    Aby zalogować się do wp-admin, wpisz adres domeny i dodaj końcówkę /wp-admin
  2. W oknie logowania wpisz login i hasło dostępu, które wybrałeś podczas instalacji WordPress lub otrzymałeś/aś od osoby, która zaprojektowała dla Ciebie stronę WWW.
    Wpisz login i hasło dostępu, aby zalogować się do wp-admin
  3. Kliknij przycisk: Zaloguj się, aby zalogować się do panelu administracyjnego WordPress wskazanymi danymi.
  4. Jeśli wpisałeś poprawny login i hasło dostępu, zostaniesz zalogowany do panelu administracyjnego WordPress (tzw. wp-admin).

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami internetowymi, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Nie znam hasła do panelu WordPress (wp-admin)

Jeśli zapomniałeś lub nie znasz hasła do panelu administracyjnego WordPress, możesz spróbować zmienić hasło.

Zmianę hasła dostępu do panelu administracyjnego WordPress (wp-admin) możesz też wykonać bezpośrednio w bazie danych MySQL lub może to zrobić inny administrator WordPress, który posiada dostęp do wp-admin.

  • Czy ten artykuł był pomocny?
  • TakNie