Nie pamiętam hasła lub loginu do cPanel

Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy
Logowanie do panelu administracyjnego cPanel odbywa się przy użyciu adresu zawierającego w sobie nazwę Twojej domeny lub wybranej subdomeny w domenie: domenomania.eu, np.:
http://mojadomena.pl/cpanel
http://nazwa.domenomania.eu/cpanel

Sprawdź: Jak zalogować się do cPanel?

Zapomniałem hasła do cPanel (reset hasła)

Jeśli nie pamiętasz hasła do konta hostingowego cPanel, ale wpisałeś w ustawieniach powiadomień w cPanel poprawny adres e-mail, do którego masz dostęp, to możesz wykonać reset hasła do wybranego konta użytkownika w cPanel. Do operacji resetu hasła w cPanel wymagane są: dostęp do skrzynki e-mail podanej w ustawieniach powiadomień cPanel oraz znajomość loginu, czyli nazwy użytkownika.

Jeśli nie możesz wykonać resetu hasła do cPanel, skorzystaj z instrukcji zmiany hasła opisanej pod ramką.

Nie pamiętam hasła i/lub loginu do cPanel

Jeśli nie możesz zresetować hasła do cPanel i nie posiadasz danych dostępowych do swojego konta hostingowego z aktywnym panelem cPanel:

  1. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem: pomoc@domenomania.pl.
  2. Aby otrzymać nowe hasło dostępowe do cPanelu, w treści wiadomości e-mail podaj szczegółowe dane (np. na kogo zarejestrowana jest usługa), które znajdziesz w Panelu klienta Domenomania.pl lub wyślij wiadomość z prośbą o nadanie nowego hasła z adresu e-mail, który dodany jest jako kontaktowy w Panelu klienta. Pamiętaj także, aby podać login lub domenę, dla której uruchomione jest konto hostingowe.
  3. Po zweryfikowaniu przesłanych informacji przez Biuro Obslugi Klienta, na adres e-mail otrzymasz informacje o zmianie hasła dostępu do cPanelu.
  • Czy ten artykuł był pomocny?
  • TakNie
Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy