Jak skorzystać z darmowego okresu testowego?

Promocja na hosting WordPress

W Domenomania.pl masz możliwość skorzystania z darmowe, 14-to dniowego okresu próbnego dla każdego pakietu hostingowego z naszej oferty. Darmowy okres próbny możesz aktywować dla takich usług jak hosting stron WWW, hosting WordPress oraz hosting e-commerce. Zobacz jak skorzystać z darmowego okresu testowego.

Korzystaj z bezpłatnego, 14-dniowego okresu próbnego dla usług hostingowych. Bez zobowiązań.

Dlaczego warto skorzystać z okresu próbnego?

Skorzystanie z okresu próbnego oferowanego przez naszą firmę dla każdego rodzaju usług hostingowych ma wiele zalet. Oto kilka powodów, dla których warto z niego skorzystać:

 • Bezpłatne testowanie: Okres próbny pozwala na testowanie usługi przez 14 dni bez konieczności ponoszenia kosztów. Dzięki temu można zorientować się, czy dany plan hostingowy  jest odpowiedni dla naszych potrzeb, zanim zdecydujemy się na zakup.
 • Zrozumienie funkcjonalności: Dzięki okresowi próbnemu możesz bez zobowiązań zapoznać się z możliwościami i funkcjami panelu administracyjnego serwera.
 • Oszczędność pieniędzy: Jeśli po okresie próbnym stwierdzisz, że dana usługa cnie spełnia Twoich oczekiwań, możesz z niej zrezygnować bez ponoszenia żadnych kosztów.
 • Ocena jakości: Okres próbny daje możliwość oceny jakości usługi hsotingowej. Możesz sprawdzić, czy spełnia Twoje oczekiwania pod względem jakości szybkości działania, wydajności, wsparcia klienta itp.
 • Porównanie z konkurencją: Jeśli rozważasz kilka różnych usług, okresy próbne pozwalają na ich bezpośrednie porównanie. Dzięki temu możesz dokładnie określić, która opcja jest dla Ciebie najlepsza.
 • Brak długoterminowego zobowiązania: Wiele usług wymaga długoterminowych umów lub zobowiązań. Dzięki okresowi próbnemu możesz uniknąć podpisania takiej umowy, jeśli nie masz pewności czy chcesz korzystać z danej usługi na stałe.

Jak skorzystać z darmowego okresu testowego?

Aktywacja bezpłatnego okresu próbnego dla usługi hsotingowej jest bardzo prosta. Wystarczy, że złożysz zamówienie na interesującą Cię usługę i następnie aktywuje okres próbny. Zobacz jak to wykonać:

 1. Przejdź na stronę oferty hostingu:
 2. Spośród dostępnych pakietów wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.
 3. Swój wybór zatwierdź klikając: Wybieram
  Zakup hostingu dla WordPress: Krok 1
 4. Będąc w Koszyku naciśnij: Zamów
  Zakup hostingu WordPress: Krok 2
 5. W tym kroku Zaloguj się do systemu jeśli posiadasz już konto Klienta lub Zarejestruj się.
  Zakup hostingu WordPress: Krok 3
 6. Po uzupełnieniu danych zamówienie na hosting WordPress zostało złożone. Na adres e-mail podany w trakcie zamówienia otrzymasz potwierdzenie zamówienia.
 7. W części „Podsumowanie zamówienia” kliknij: Aktywuj 14-to dniowy okres testowyAktywacja okresu próbnego hostingu
 8. W przeglądarce internetowej otworzy się karta z możliwością uruchomienia okresu testowego. Naciśnij wówczas: Rozpocznij okres testowy
  Aktywacja okresu próbnego serwera w Domenomania.pl
 9. To wszystko. Okres testowy serwera został aktywowany, a po chwili na podany adres e-mail otrzymasz komplet danych dostępowych.
  Pomyślna aktywacja darmowego okresu testowego serwera

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl