Nie pamiętam hasła do Panelu klienta

Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy

Hasło dostępu do Panelu klienta Domenomania.pl możesz zmienić na dwa sposoby:

Co zrobić, jeśli nie pamiętam hasła do Panelu klienta?

Jeśli nie pamiętasz hasła do Panelu klienta Domenomania.pl, ale znasz login swojego konta i posiadasz dostęp do skrzynki e-mail (do tej, której adres został podany jako kontaktowy przy koncie), to możesz zresetować swoje hasło.

Reset hasła polega na kliknięciu opcji: Nie pamiętasz hasła?, wpisaniu nazwy konta i odebraniu wiadomości e-mail wysłanej na kontaktowy adres e-mail. Za pomocą przesłanej wiadomości e-mail (po kliknięciu linku) będziesz mógł ustawić nowe hasło dostępu.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami internetowymi, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Jak zmienić hasło, gdy go nie pamiętam?

 1. Aby zalogować się do Panelu klienta, przejdź pod adres: https://domenomania.pl/logowanie lub na stronie głównej: Domenomania.pl kliknij: Zaloguj -> Panel klienta.
 2. Na wyświetlonym ekranie kliknij opcję: Nie pamiętasz hasła?, która wyświetlana jest pod formularzem logowania.Aby zmienić hasło do Panelu klienta, kliknij opcję: Nie pamiętasz hasła?
 3. Na wyświetlonym ekranie wpisz nazwę konta (login), dla którego chcesz zmienić hasło do Panelu klienta Domenomania.pl.
  W polu wpisz nazwę konta, do którego nie możesz się zalogować.
 4. Po wpisaniu nazwy użytkownika i kliknięciu przycisku: Przypomnij hasło, na ekranie zostanie wyświetlone potwierdzenie wiadomości z linkiem do formularza resetowania hasła.
  Wpisz login i kliknij przycisk: Przypomnij hasło, aby wysłać wiadomość umożliwiającą zmianę hasła
 5. Odbierz wiadomość e-mail, która wysłana została na kontaktowy adres e-mail i kliknij opcję: Reset hasła.
  Odbierz wiadomość e-mail i kliknij opcję: Reset hasła, aby przejść do strony zmiany hasła
 6. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz zmiany hasła. Wpisz propozycję nowego hasła do Panelu klienta i je powtórz. Potwierdź zmianę hasła, klikając przycisk: Zapisz.
  Wpisz propozycję nowego hasła do konta, powtórz je i kliknij: Zapisz
 7. Po kliknięciu przycisku: Zapisz, hasło do Twojego konta w Domenomania.pl zostanie zmienione.

Jeśli posiadasz hosting w Domenomania.pl możesz na nim umieścić swoją stronę internetową lub przechowywać pliki.

Zmiana hasła, gdy znam aktualne hasło dostępu do Panelu klienta

Hasło dostępu do Panelu klienta Domenomania.pl możesz zmienić również po zalogowaniu do Panelu klienta (wymagana znajomość obecnego hasła dostępu). Jak po zalogowaniu zmienić hasło do Panelu klienta?

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie
Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy