Nie pamiętam hasła do Panelu klienta

Promocja na hosting WordPress

Hasło dostępu do Panelu klienta Domenomania.pl możesz zmienić za pomocą funkcji: Nie pamiętasz hasła? dostępnej w formularzu logowania do Panelu klienta.
Nie pamiętam hasła do Panelu klienta

Co zrobić, jeśli nie pamiętam hasła do Panelu klienta?

Jeśli nie pamiętasz hasła do Panelu klienta Domenomania.pl, ale znasz login swojego konta i posiadasz dostęp do skrzynki e-mail (do tej, której adres został podany jako kontaktowy przy koncie), to możesz zresetować swoje hasło.

Reset hasła polega na kliknięciu opcji: Nie pamiętasz hasła?, wpisaniu nazwy konta i odebraniu wiadomości e-mail wysłanej na kontaktowy adres e-mail. Za pomocą przesłanej wiadomości e-mail (po kliknięciu linku) będziesz mógł ustawić nowe hasło dostępu.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Jak zmienić hasło, gdy go nie pamiętam?

 1. Aby zalogować się do Panelu klienta, przejdź pod adres: https://domenomania.pl/logowanie lub na stronie głównej: Domenomania.pl kliknij: Zaloguj -> Panel klienta.
 2. Na wyświetlonym ekranie kliknij opcję: Nie pamiętasz hasła?, która wyświetlana jest pod formularzem logowania. Aby zmienić hasło do Panelu klienta, kliknij opcję: Nie pamiętasz hasła?
 3. Na wyświetlonym ekranie wpisz nazwę konta (login) oraz adres e-mail i kliknij przycisk „przypomnij hasło”, aby odzyskać dostęp do Panelu Klienta w   Domenomania.pl.
  Wpisz nazwę konta do którego nie możesz się zalogować oraz adres e-mail na który konto zostało założone
 4. Po wpisaniu nazwy użytkownika i kliknięciu przycisku: Przypomnij hasło, na ekranie zostanie wyświetlone potwierdzenie wysłania wiadomości na podany adres e-mail z linkiem do formularza resetowania hasła.
  Informacja o wiadomości z linkiem do zmiany hasła
 5. Na wskazany adres e-mail została wysłana instrukcja zmiany hasła, należy kliknąć link otrzymany w mailu.
  Aby zmienić hasło do konta, odbierz wiadomość e-mail i kliknij wysłany link
 6. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz zmiany hasła. Wpisz propozycję nowego hasła do Panelu klienta i je powtórz. Potwierdź zmianę hasła, klikając przycisk: Ustaw hasło.
  Wpisz nowe hasło i powtórz je, następnie kliknij przycisk: Ustaw hasło
 7. Po kliknięciu przycisku: Ustaw hasło, hasło do Twojego konta w Domenomania.pl zostanie zmienione.

 

Jeśli posiadasz hosting w Domenomania.pl możesz na nim umieścić swoją stronę WWW lub przechowywać pliki.

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl