Jak pobrać PRO FORMĘ z Panelu klienta?

Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy

Czy można wcześniej wygenerować PRO FORMĘ?

Dokument PRO FORMA za usługi Domenomania.pl możesz pobrać po zalogowaniu do Panelu klienta, najwcześniej na 21 dni przed końcem ważności Twojej usługi. Jeśli chcesz wygenerować i pobrać PRO FORMĘ wcześniej, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami internetowymi, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Jak pobrać dokument PRO FORMA w Panelu klienta?

 1. Zaloguj się do Panelu klienta Domenomania.pl.
 2. Przejdź do sekcji menu: Rozliczenia i płatności (lewa strona ekranu).
 3. W sekcji: Faktury zostanie wyświetlona lista dokumentów (faktur VAT i dokumentów PRO FORMA) dla Twojego konta. Kliknij na numerze PRO FORMY, aby otworzyć i pobrać dokument na swój komputer.
  Jak opłacić usługę w Domenomania.pl (np. domena lub hosting)?

 4. Po otworzeniu dokumentu PRO FORMA, możesz sprawdzić szczegółowe informacje na temat zamówienia.
  Na PRO FORMIE w dolnej jej części znajdziesz dwie ważne sekcje: numer rachunku, na który należy wykonać przelew oraz numer PRO FORMY, który powinieneś wpisać w tytule przelewu. Jeśli w tytule przelewu nie podasz numeru PRO FORMY, to zdecydowanie wydłuży to zaksięgowanie płatności i przedłużenie Twojej usługi.Przykład PRO FORMY wystawionej za usługi Domenomania.pl
 5. Wykonaj zwykły przelew bankowy na poniższy numer rachunku bankowego. Numer rachunku bankowego jest taki sam dla wszystkich klientów Domenomania.pl z tego względu ważne jest, abyś wpisać w tytule przelewu numer PRO FORMY, której dotyczy płatność.
  PL75 1140 2004 0000 3402 7822 5760

  WAŻNE! Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer PRO FORMY. Jeśli w tytule przelewu nie podasz numeru PRO FORMY, to zdecydowanie wydłuży to zaksięgowanie płatności i przedłużenie Twojej usługi. Tytuł przelewu jaki powinieneś wpisać znajdziesz na PRO FORMIE.

 6. Po wykonaniu zwykłego przelewu, poczekaj na zaksięgowanie płatności na naszym rachunku bankowym. Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces możesz przesłać do naszego Biura Obsługi Klienta potwierdzenie przelewu w formie PDF.

  Po zaksięgowaniu płatności zostanie wystawiona właściwa faktura VAT.

Jeśli posiadasz hosting w Domenomania.pl możesz na nim umieścić swoją stronę internetową lub przechowywać pliki.

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie
Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy