Jak zarządzać usługami (np. domeny i hosting)?

Promocja na hosting WordPress

Gdzie można można zarządzać usługami?

Posiadając jakąkolwiek usługę w Domenomania.pl, otrzymujesz dostęp do Panelu klienta. Za pośrednictwem Panelu klienta użytkownik Domenomania.pl może wykonać wiele niezbędnych operacji zarówno ważnych dla abonenta jak i administratora. Sprawdź jak zalogować się do Panelu klienta w Domenomania.pl.

WAŻNE! W przypadku hostingu otrzymujesz też dostęp do jednego z dwóch wybranych paneli zarządzania: DirectAdmin lub cPanel. Panel administracyjny wybierasz podczas zamawiania hostingu.

Po założeniu konta w serwisie Domenomania.pl, każdy klient otrzymuje dostęp do Panelu klienta. Logowanie do panelu możliwe jest pod adresem: https://domenomania.pl/logowanie lub po kliknięciu opcji: Zaloguj na naszej stronie.

Panel klienta to możliwość zarządzania usługami

Głównym narzędziem do zarządzania Twoimi usługami jest Panel Klienta oraz panel administracyjny do konta hostingowego. Dzięki świetnym rozwiązaniom jesteś w stanie w panelach tych wykonać praktycznie wszystkie działania samodzielnie w sposób całkowicie intuicyjny.

Nie pamiętasz swoich danych dostępowych?

Skorzystaj z możliwości resetu hasła dostępnej z poziomu strony WWW. Wówczas na adres e-mail podany w Panelu klienta otrzymasz link do formularza zmiany hasła. Pamiętaj, aby w momencie przypominania hasła podać swój login do Panelu klienta.

Edycja danych osobowych

O każdej porze dnia i nocy możesz edytować swoje dane osobowe. Dostęp do nich możliwy jest poprzez zalogowanie do Panelu klienta. W dziale „Twoje dane” możesz w łatwy sposób zaktualizować swoje dane adresowe oraz numer telefonu jeśli uległy one zmianie.

Zmiana większej ilości danych wymaga przesłania do nas odpowiedniego wniosku. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zmiana danych nie może polegać na zmianie formy prawnej i nazwy Abonenta

Twoja poczta elektroniczna

Oferowane przez nas panele administracyjne dają Ci pełne możliwości co do zarządzania swoimi skrzynkami pocztowymi. W ten sposób możesz w każdej chwili zakładać nowe skrzynki lub kasować istniejące.

Dodatkowym atutem jest możliwość ustawiania przekierowań poczty na wskazane adresy e-mail, określanie pojemności każdej skrzynki pocztowej oraz konfiguracja zabezpieczeń antyspamowych według własnych upodobań.

Łatwy dostęp umożliwiający konfigurację usług to bardzo ważna rzecz dla każdego Klienta. Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom naszego Panelu Klienta masz możliwość konfiguracji swoich usług w różnym zakresie.

Twoje domeny

W dziale tym widoczna jest pełna lista posiadanych przez Ciebie domen oraz domen, które dopiero zostały zamówione i mają status „Zarezerwowana”. Klikając na daną domenę możesz wejść w jej szczegóły gdzie widoczne będą informacje na temat:

Twoje serwery

Ta część Panelu Klienta pełni podobną funkcję co dział „Twoje domeny„. Odnajdziesz tu bowiem listę wszystkich serwerów jakie posiadasz lub dopiero zostały zamówione i czekają na opłacenie. Klikając natomiast w dany serwer zobaczysz szczegółowe informacje na temat:

Jeśli posiadasz natomiast konto hostingowe w części tej możesz dodatkowo dokonać zamówienia na migrację do innego pakietu hostingowego.

Przekierowania

W dziale tym możesz dokonać przekierowania URL dla domen, które zakupiłeś w naszej firmie i nie są obsługiwane przez żaden hosting. Samo ustawienie przekierowania odbywa się poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza polegającego na wpisaniu adres, na który dana domena ma kierować.

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl