Jak zalogować się do cPanel?

Promocja na hosting WordPress

Podczas procesu zamawiania hostingu w Domenomania.pl, stajesz przed wyborem jednego z dwóch dostępnych paneli administracyjnych. W dzisiejszym artykule pokażemy Ci, jak w kilku prostych krokach zalogować się do cPanelu, narzędzia, które stanowi serce kontroli nad Twoją stroną internetową. To logowanie do cPanel to kluczowa kwestia w zarządzaniu swoją witryną online.

Podczas zamawiania hostingu w Domenomania.pl, możesz wybrać jeden z dwóch dostępnych paneli administracyjnych. Skorzystaj z poniższego artykułu, aby sprawdzić jak zalogować się do cPanelu. Logowanie do cPanel to kwestia kilku kliknięć.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Logowanie do panelu cPanel

  1. Aby zalogować się do cPanelu, w pasku adresu przeglądarki należy wpisać adres domeny lub wybranej subdomeny w domenie: domenomania.eu, np.:
    http://mojadomena.pl/cpanel
    http://nazwa.domenomania.eu/cpanel
  2. Po załadowaniu się strony z okienkiem logowania, wpisz w odpowiednie pola swój login oraz hasło otrzymane w wiadomości e-mail potwierdzającej aktywację Twojego konta.

    Aby zalogować się do cPanel, wpisz nazwę użytkownika oraz hasło dostępu do cPanel.

  3. Kliknij przycisk: Logowanie. To wszystko! Właśnie zalogowałeś się do swojego panelu cPanel.Domyślny pulpit widoczny po zalogowaniu do panelu cPanelDomyślny pulpit widoczny po zalogowaniu do panelu cPanelDomyślny pulpit widoczny po zalogowaniu do panelu cPanel

Logowanie do panelu cPanel z użyciem uwierzytelnienia dwuskładnikowego

cPanel gwarantuje możliwość korzystania z dodatkowego zabezpieczenia w postaci uwierzytelniania dwuetapowego zwanego także uwierzytelnianiem dwuskładnikowym.

Nie pamiętam danych logowania do cPanel

Czy zastanawiasz się, jak zresetować hasło do cPanel, gdy go nie pamiętasz? Interesuje Cię, co zrobić, jeśli zapomnisz hasła lub loginu do cPanel? W dalszej części artykułu znajdziesz odpowiedzi na te pytania, a także kroki do zmiany hasła użytkownika po zalogowaniu do cPanel. Gotowi? Zacznijmy!

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl