Dlaczego wybrać hosting Domenomania.pl?

Promocja na hosting WordPress

Dlaczego konto hostingowe? Poznaj jego zalety!

Internet stał się głównym centrum pozyskiwania informacji na każdy temat. Możliwe jest to dzięki istnieniu stron internetowych, o różnorodnej tematyce, które możesz przeglądać o każdej porze dnia i nocy w każdym dniu roku. Stały dostęp do tych informacji możliwy jest dzięki serwerom wirtualnym, na których utrzymywane jest większość stron internetowych.

Sam serwer wirtualny nazywany inaczej kontem hostingowym to wydzielone miejsce na serwerze fizycznym, dzięki czemu na jednej maszynie fizycznej może znajdować się wiele serwerów wirtualnych. Takie konta hostingowe w zupełności wystarczają do obsługi większości stron WWW i mieszczących się na nich skrzynek pocztowych. Jedynie większe serwisy czy portale internetowe wymagają korzystania z serwera fizycznego lub nawet kilku czy kilkunastu takich maszyn.

Oferowane przez nas serwery wirtualne posiadają bardzo wysokie parametry oraz cechują się zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań. Umożliwiają one w ten sposób wykorzystanie Internetu w sposób bardzo efektywny. Posiadają możliwość prezentacji stron internetowychserwer FTP, pocztę elektroniczną, rozbudowane statystyki odwiedzin oraz cały szereg dodatkowych funkcjonalności, który zapewnia panel administracyjny.

Korzyści wynikające z użytkowania serwera wirtualnego:

 • łatwość obsługi (intuicyjne panele do zarządzania usługami),
 • niskie koszta utrzymania,
 • bezpłatna Pomoc Techniczna,
 • możliwość obsługi wielu domen,
 • dostęp 24 godziny na dobę.

Korzyści poczty elektronicznej Domenomania.pl

W dobie Internetu stale powiększa się liczba osób korzystająca z poczty elektronicznej. Dzięki niej w błyskawiczny sposób jesteś w stanie wysłać i odebrać wiadomość e-mail przez co załatwienie wielu rzeczy staje się dużo sprawniejsze i nie ma tu znaczenia jak daleko znajduje się osoba, z którą korespondujesz.

Korzyści wynikające z użytkowania poczty e-mail:

 • błyskawiczny przekaz informacji (korespondencja dociera do adresata nawet w ciągu kilku sekund),
 • łatwość obsługi (intuicyjne programy do zarządzania pocztą),
 • niskie koszty (koszt wysyłki zdecydowanie niższy od tradycyjnego listu lub faksu),
 • stały dostęp w każdym miejscu świata (do korzystania potrzebny jest Ci jedynie dostęp do Internetu),
 • możliwość uzyskania natychmiastowego potwierdzenia odbioru przesyłki od adresata,
 • oszczędność czasu (nie musisz stać w kolejce).

Jakie hosting ma panele administracyjne?

Przy składaniu zamówienia na konto hostingowe masz możliwość wyboru panelu administracyjnego, z którego chcesz korzystać podczas użytkowania Twojego serwera wirtualnego. W dostępnej ofercie posiadamy aktualnie cPanel oraz DirectAdmin. Oba te panele cieszą się bardzo dużą popularnością z uwagi na świetne rozwiązania do zarządzania kontami hostingowymi.

cPanel

cPanel jest oprogramowaniem umożliwiającym zarządzanie serwerem wirtualnym (serwisem internetowym i pocztą elektroniczną) – możesz się do niego zalogować z poziomu strony: http://twojadomena.pl/cpanel/. Po podaniu poprawnych danych dostępowych możliwe jest m.in.:

Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, dla których jest to pierwsza styczność z serwerami wirtualnymi oraz dla użytkowników mniej zaawansowanych. Jak zalogować się do cPanel?

DirectAdmin

DirectAdmin jest to nowoczesny, a zarazem wyjątkowo intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania serwerem wirtualnym. Do DirectAdmin’a możesz zalogować się poprzez adres: http://twojadomena.pl/directadmin/. Po poprawnym zalogowaniu za pomocą tego panelu można w każdej chwili skorzystać z poczty elektronicznej dzięki dostępowi poprzez WWW. Dodatkowo możesz także wykonywać następujące czynności:

Dzięki zastosowaniu bardzo zaawansowanych rozwiązań jest to obecnie jeden z najszybciej działających paneli do zarządzania własnym kontem hostingowym, którego zdecydowanie polecamy. Jak zalogować się do DirectAdmin?

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl