Wysokie parametry hostingu Domenomania.pl

Promocja na hosting WordPress

Hosting w Domenomania.pl wyróżnia wysoka jakość oraz wydajność kont hostingowych. Już najtańsze konta Basic maja bardzo wysokie parametry wydajnościowe – co pozwala na bezproblemowe utrzymywanie stron WWW czy średnich sklepów internetowych.

W ofercie Domenomania.pl dostępny jest też hosting Pro, który prawdopodobnie posiada najwyższe parametry na rynku pod kątem wydajności. Każdy z użytkowników ma do dyspozycji aż 2 rdzenie procesora oraz 2GB pamięci operacyjnej. Do tego limit jednoczesnych procesów PHP skonfigurowane są w taki sposób, że na hostingu Domenomania.pl może bez problemu funkcjonować duży portal internetowy czy sklep z tysiącami produktów.

Co wpływa na szybkość i stabilność hostingu?

Niezwykłą szybkość oraz wydajność usług hostingowych Domenomania.pl gwarantują serwery oparte o wysoko wydajne procesory Intel połączone z macierzami dysków HDD oraz SSD. Nasza architektura oparta jest o separację każdego konta hostingowego, dzięki czemu nawet, gdy jedno konto na serwerze zaczyna generować nienaturalne obciążenia, to nie wpływa ono bezpośrednio działanie pozostałych kont hostingowych.

Dzięki naszym rozwiązaniom poprawiającym szybkość i stabilność hostingu masz gwarancję, że Twoje konto będzie działać szybko i stabilnie – bez względu czy jakiekolwiek niedogodności będą występować na innych kontach współdzielonych.

Hosting dla WordPress, Prestashop, Joomla

Parametry techniczne usług hostingowych w Domenomania.pl znacznie wyprzedzają większość ofert dostępnych na rynku! Każde konto hostingowe domyślnie skonfigurowane jest w taki sposób, aby zapewniło działanie popularnych rozwiązań typu WordPress, Joomla czy Prestashop.

Ponadto w ramach usługi hostingowe gwarantujemy dostęp do autoinstalatora popularnych aplikacji i popularne systemy można zainstalować kilkoma kliknięciami myszy, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Najnowsze wersje PHP i wsparcie starszych

W ramach naszych usług hostingowych masz dostęp do selektora wersji PHP. Dzięki niemu jesteś w stanie w ramach swojego konta skorzystać z wersji PHP od 5.2 do aktualnie najnowszej na rynku PHP 8.0.

Stale dbamy o to, aby wersje PHP na serwerach były aktualne, a nad bezpieczeństwem starych, już niewspieranych oficjalnie, wersji PHP dba rozwiązanie HardenedPHP, które zabezpiecza luki bezpieczeństwa w szeroko stosowanych wersjach 5.2, 5.3, 5.4 oraz 5.5

  • Czy ten artykuł był pomocny?
  • TakNie
Promocja na hosting WordPress

WordPress 5.8 – co nowego?

WordPress 5.8 jest bardzo ważnym i oczekiwanym wydaniem. Oprócz niesamowitej liczby funkcji, ulepszeń i poprawek błędów, do WP 5.8 wprowadzono...

Co to jest favicon i jak dodać do strony WWW?

Poniższy artykuł przedstawia co to są Favicony, dlaczego warto je używać, jak ważne są do prowadzenia strony WWW oraz jak je dodać do swojej...

Błąd 302 – co to jest i jak naprawić?

W artykule zostało wytłumaczone co to jest błąd 302 i jak poradzić sobie z jego naprawą. Jest to komunikat błędu, który możemy napotkać...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl