Wysokie parametry hostingu Domenomania.pl

Promocja na hosting WordPress

Hosting w Domenomania.pl wyróżnia wysoka jakość oraz wydajność kont hostingowych. Już najtańsze konta Basic maja bardzo wysokie parametry wydajnościowe – co pozwala na bezproblemowe utrzymywanie stron WWW czy średnich sklepów internetowych.

W ofercie Domenomania.pl dostępny jest też hosting Pro, który prawdopodobnie posiada najwyższe parametry na rynku pod kątem wydajności. Każdy z użytkowników ma do dyspozycji aż 2 rdzenie procesora oraz 2GB pamięci operacyjnej. Do tego limit jednoczesnych procesów PHP skonfigurowane są w taki sposób, że na hostingu Domenomania.pl może bez problemu funkcjonować duży portal internetowy czy sklep z tysiącami produktów.

Co wpływa na szybkość i stabilność hostingu?

Niezwykłą szybkość oraz wydajność usług hostingowych Domenomania.pl gwarantują serwery oparte o wysoko wydajne procesory Intel połączone z macierzami dysków HDD oraz SSD. Nasza architektura oparta jest o separację każdego konta hostingowego, dzięki czemu nawet, gdy jedno konto na serwerze zaczyna generować nienaturalne obciążenia, to nie wpływa ono bezpośrednio działanie pozostałych kont hostingowych.

Dzięki naszym rozwiązaniom poprawiającym szybkość i stabilność hostingu masz gwarancję, że Twoje konto będzie działać szybko i stabilnie – bez względu czy jakiekolwiek niedogodności będą występować na innych kontach współdzielonych.

Hosting dla WordPress, Prestashop, Joomla

Parametry techniczne usług hostingowych w Domenomania.pl znacznie wyprzedzają większość ofert dostępnych na rynku! Każde konto hostingowe domyślnie skonfigurowane jest w taki sposób, aby zapewniło działanie popularnych rozwiązań typu WordPress, Joomla czy Prestashop.

Ponadto w ramach usługi hostingowe gwarantujemy dostęp do autoinstalatora popularnych aplikacji i popularne systemy można zainstalować kilkoma kliknięciami myszy, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Najnowsze wersje PHP i wsparcie starszych

W ramach naszych usług hostingowych masz dostęp do selektora wersji PHP. Dzięki niemu jesteś w stanie w ramach swojego konta skorzystać z wersji PHP od 5.2 do aktualnie najnowszej na rynku PHP 8.0.

Stale dbamy o to, aby wersje PHP na serwerach były aktualne, a nad bezpieczeństwem starych, już niewspieranych oficjalnie, wersji PHP dba rozwiązanie HardenedPHP, które zabezpiecza luki bezpieczeństwa w szeroko stosowanych wersjach 5.2, 5.3, 5.4 oraz 5.5

  • Czy ten artykuł był pomocny?
  • TakNie

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe w Webmail

Korzystając z poczty e-mail oraz innych usług internetowych warto zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Ważne zatem jest, aby przy...

Co zrobić, jeśli wtyczki nie są kompatybilne z najnowszą wersją PHP?

Każdy właściciel strony opartej na WordPressie zdaje sobie sprawę z ogromnej korzyści, jaką przynoszą wtyczki. Te małe dodatki umożliwiają...

Czy warto czyścić pliki pamięci podręcznej oraz plików cookie?

Wielu użytkowników internetu prawdopodobnie słyszało o plikach pamięci podręcznej i plikach cookie, ale czy wiedzą, jak ważne jest ich...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl