Jak zalogować się do Onet Poczta?

Promocja na hosting WordPress

Poczta internetowa Onet to jedna z najbardziej popularnych darmowych rozwiązań do korzystania z poczty e-mail. Obok takich rozwiązań jak Poczta WP oraz Poczta Interia, jest najczęściej stosowanym, darmowym rozwiązaniem poczty elektronicznej przez użytkowników. Logowanie do aplikacji Webmail dla poczty e-mail w Onet.pl nie jest procesem skomplikowanym i zajmuje zaledwie chwilę.

Do czego służy poczta elektroniczna Onet?

Poczta e-mail oferowana przez Onet to nic innego jak aplikacja Webmail służąca do obsługi poczty elektronicznej. W ramach usługi możesz otrzymać darmową skrzynkę e-mail w darmowej domenie. Dzięki temu możesz stworzyć swój dedykowany adres e-mail, który można stworzyć w procesie rejestracji usługi. Po założeniu konta możesz korzystać ze wszystkich opcji, które oferuje to rozwiązanie.

Logowanie do większości klientów poczty Webmail przebiega w ten sam sposób. Pod dedykowanym adresem panelu logowanie podaj adres e-mail lub określoną nazwę użytkownika oraz hasło dostępu. Logowanie do poczty Webmail dostarcza wielu funkcjonalności nieznanych użytkownikom klientów poczty instalowanych na komputerach, np. możliwość skorzystania z poczty na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową. Nie inaczej wszystko wygląda w przypadku poczty Onet

Logowanie użytkownika Onet Poczta

Korzystanie z klienta poczty Webmail, czyli poczty w przeglądarce internetowej pozwala na dostęp do korespondencji e-mail na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową. Chociaż dla urządzeń mobilnych możesz korzystać z mobilnej wersji Poczta Onet, to warto wiedzieć, w jaki sposób przebiega proces logowania do poczty Onet.

Na etapie rejestracji konta użytkownika ustalasz login, czyli adres e-mail. Posłuży Ci on tak samo do logowania jak również do prowadzenia korespondencji. W ten sposób uzyskasz dostęp do bezpłatnej poczty e-mail. Na etapie rejestracji również ustalasz hasło dostępu. Po raz pierwszy. Możesz je zawsze zmienić bezpośrednio w opcjach poczty lub odzyskać, jeśli zapomnisz. Pamiętaj jednak, że odzyskiwanie dostępu do konta, wymaga dodatkowej konfiguracji.

Podsumowując, aby zalogować się do Onet Poczta, przejdź pod dedykowany adres internetowy i skorzystaj z danych ustalonych podczas rejestracji: adresu e-mail i hasła dostępu.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami internetowymi, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Nazwa użytkownika i hasło w Poczcie Onet

Podobnie jak w wielu innych aplikacjach Webmail, podczas rejestracji konta w Poczcie Onet musisz ustalić nazwę swojego konta (login poczty e-mail) oraz ustalane hasło dostępu. Pamiętaj, ze ustanowione hasło możesz zawsze zmienić po zalogowaniu się do swojego konta lub zmienić korzystając z opcji resetowania hasła dla swojej poczty. Zwróć uwagę, aby tworzone hasło było silne i zapisz je w bezpiecznym miejscu, aby nikt nie miał do niego dostępu.

Usługa poczty elektronicznej Onet oferuje uwierzytelnianie, silne hasła oraz obsługę na telefonie, komputerze czy tablecie. Dzięki temu usługę masz zawsze pod ręką. Wybierając nazwę użytkownika dla swojej skrzynki e-mail, masz ponadto możliwość skorzystania z wielu dostępnym rozszerzeń, które będą składały się na nazwę Twojej skrzynki po znaku „małpy”. Dostępne rozszerzenia to:

 • op.pl
 • onet.pl
 • poczta.onet.pl
 • vp.pl
 • onet.eu
 • autograf.pl
 • buziaczek.pl
 • spoko.pl
 • poczta.onet.eu
 • onet.com.pl
 • amorki.pl
 • opoczta.pl

Jak zalogować się do Onet Poczta?

Korzystanie z klienta poczty Webmail, czyli poczty w przeglądarce internetowej pozwala na dostęp do korespondencji e-mail na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową. Chociaż dla urządzeń mobilnych możesz korzystać z mobilnej wersji poczty, to warto wiedzieć, w jaki sposób przebiega proces logowania do poczty Onet:

 1. Przejdź na stronę www.onet.pl i w prawym górnym rogu ekranu kliknij: E-mail
  Jak zalogować się do Onet Poczta?
 2. Opcjonalnie: przejdź bezpośrednio na ten adres -> https://poczta.onet.pl
 3. W górnej części ekranu pojawi się formularz logowania. Wprowadź swój login czyli adres e-mail.
  Gdzie podać swój login logując się do Onet Poczta?
 4. Następnie wpisz swoje hasło dostępu
  Gdzie wpisać hasło przy logowaniu się do Onet Poczta?
 5. Proces logowania zakończ klikając na przycisk: Zaloguj się
  Co kliknąć, aby zalogować się do Onet Poczta?

Podczas logowania do aplikacji poczty w Onet.pl domyślnie zaznaczona jest opcja „Zapamiętaj mnie”. Korzystając z niej przeglądarka internetowa zapamięta Cię i przy kolejnym logowaniu nie będzie potrzeby wpisywania wszystkich danych logowania.

FAQ – dodatkowe informacje Poczta Onet

Czy warto korzystać z darmowej poczty Onet? Odpowiedź: Bezpłatna poczta Onet oferuje podstawowe funkcje, które są wystarczające dla wielu użytkowników. Jednakże, często zawiera ona reklamy, które mogą być uciążliwe, a także ma ograniczenia dotyczące ilości miejsca na skrzynce pocztowej. Dlatego, jeśli potrzebujesz większej ilości miejsca, nie chcesz oglądać reklam lub potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, warto rozważyć skorzystanie z płatnego rozwiązania.

Czy warto korzystać z oferty hostingowej Domenomania.pl? Odpowiedź: Domenomania.pl oferuje nie tylko usługi hostingowe, ale również płatne pakiety pocztowe, w tym biznesową pocztę. W przypadku firm, które potrzebują większej ilości skrzynek pocztowych oraz bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak np. filtrowanie spamu, archiwizacja poczty czy integracja z innymi narzędziami, warto rozważyć skorzystanie z takiego rozwiązania.

Czy firmy powinny korzystać z Onet Poczta? Odpowiedź: Decyzja o wyborze poczty zależy od potrzeb danej firmy. Jeśli firma potrzebuje jedynie kilku skrzynek pocztowych i podstawowych funkcji, to bezpłatna poczta Onet może być wystarczająca. Jednakże, jeśli firma potrzebuje bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak np. antyspam, ochrona przed wirusami, większa ilość miejsca na skrzynce pocztowej, integracja z innymi narzędziami, to warto rozważyć skorzystanie z płatnej oferty, takiej jak biznesowa poczta oferowana przez Domenomania.pl.

Należy również zwrócić uwagę, że chociaż darmowa Poczta Onet spełnia wiele funkcji typowych dla poczty e-mail, to płatne rozwiązanie, czy to w postaci usługi Poczty Domenomania.pl, możesz, np. podpiąć własną domenę, tworzyć wiele kont e-mail w unikalnym adresie, a także uruchomić stronę WWW.

Szukasz poczty bez spamu i reklam, która obsłuży Twoją skrzynkę WP.PL i pozwoli uruchomić stronę WWW?

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl