Jak dodać automatyczny podpis w Poczta WP?

Promocja na hosting WordPress

Automatyczny podpis pozwala szybko dodać stopkę do każdej wiadomości e-mail. Podpis będzie dodawany automatycznie i zachowa spójny wygląd w każdej wiadomości. Możesz tworzyć wiele podpisów, aby szybko wybierać, w jaki sposób zakończyć wiadomość e-mail. To wygodne rozwiązanie jeśli korzystasz z jednego konta e-mail, np. prywatnie i służbowo.

Domenomania.pl już od ponad 15 lat zajmuje się hostingiem stron WWW i rejestracją domen.

Automatyczny podpis – informacja podstawowa

Poczta WP oferuje wiele opcji typowych dla programów pocztowych i innych klientów Webmail. Możesz, np. dodawać wiele kont e-mail jako skrzynki zewnętrzne, aby obsługiwać je z jednego miejsca. Popularną funkcją pożądaną przez użytkowników programów pocztowych jest m.in. dodawanie podpisu do wiadomości e-mail.

Możesz dodać jeden lub wiele podpisów do wiadomości, tzw. stopek. Podczas redagowania wiadomości nie musisz już ręcznie podpisywać każdej wiadomości. Po prostu wybierz podpis, który wcześniej przygotowałeś, a który chcesz teraz użyć.

Jeśli posiadasz hosting w Domenomania.pl możesz na nim umieścić swoją stronę WWW lub przechowywać pliki.

Jak dodać automatyczny podpis w Poczta WP?

Ustawienia podpisów, tzw. sygnatur znajdziesz w opcjach poczty Wirtualna Polska:

  1. Zaloguj się do konta Poczta WP
  2. Przejdź do zakładki Opcje > Adresy/Sygnatury.
  3. Na dole strony kliknij Dodaj nową sygnaturę.
    Po zalogowaniu do Poczty WP wybierz zakładkę Sygnatury aby dodawać podpisy wiadomości e-mail
  4. Wprowadź treść i nadaj styl sygnaturze, pamiętaj o podaniu jej nazwy (informacja widoczna dla Ciebie).
  5. Dodaj jedną lub wiele sygnatur.
    Zredaguj swoją sygnaturę Poczta WP
  6. Redaguj nową wiadomość e-mail. Kliknij Opcje > Wybierz sygnaturę.

Poczta WP nie posiada mechanizmu automatycznego dodawania podpisu do wiadomości. Każdorazowo redagując lub odpowiadając na wiadomość, wybierz ręcznie, z którego podpisu chcesz skorzystać.

Zaawansowane użycie podpisów e-mail

Podpisy e-mail mogą być znacznie więcej niż tylko standardową stopką z imieniem i nazwiskiem. W dzisiejszych czasach, gdy e-mail stał się jednym z głównych narzędzi komunikacji warto wykorzystać podpisy jako narzędzie marketingowe. Zaawansowane wykorzystanie podpisów e-mail obejmuje m.in. dodawanie elementów graficznych, takich jak logo firmy, a także linków do strony internetowej, profilów w mediach społecznościowych czy nawet nowej oferty promocyjnej. Dzięki temu każda wysłana wiadomość staje się okazją do promocji oferty.

Ponadto, inteligentne wykorzystanie podpisów e-mail może przyczynić się do zwiększenia efektywności komunikacji. Na przykład, możesz stworzyć różne podpisy dla różnych typów wiadomości: jeden dla korespondencji z klientami, inny dla kontaktów wewnętrznych w firmie, a jeszcze inny dla wiadomości wysyłanych do potencjalnych nowych klientów (przy zapytaniach ofertowych). Dzięki temu możesz dostosować wysyłane przez Ciebie wiadomości do konkretnych odbiorców.

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl