Jak ustawić podpis w aplikacji Poczta dla systemu Windows 10?

Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy

Nierozłącznym elementem każdej korespondencji e-mailowej jest kończący ją podpis autora wiadomości. Używając programu Poczta dla systemu Windows nie jest jednak konieczne pamiętanie o nim za każdym razem, gdyż w prosty sposób można ustawić podpis automatyczny.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami internetowymi, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Jak dodać podpis w Poczcie dla Windows 10?

 1. Po uruchomieniu programu Poczta dla systemu Windows, kliknij: ikonę zębatki w dolnej części okna.Kliknij opcje w lewym dolnym rogu ekranu systemu Windows.
 2. Następnie z prawego menu wybierz opcję: Podpis.W aplikacji Poczta dla systemu Windows wybierz sekcję ustawień: Podpis.
 3. Pojawi się okno ustawień podpisu. Z górnego paska wybierz konto pocztowe, którego podpis chcesz dodać lub modyfikować.

  Jeśli chcesz użyć tego samego podpisu dla wszystkich kont, zaznacz opcję: Zastosuj do wszystkich kont.

 4. Upewnij się także, że opcja: Użyj podpisu wiadomości e-mail jest włączona. Teraz uzupełnij swój podpis w polu poniżej.

  Dzięki wbudowanym narzędziom edytora możesz zmieniać typ czcionki, jej rozmiar, kolor, pogrubienie, podkreślenie czy nachylenie. Do podpisu możesz także wstawić obrazek.

 5. Po uzupełnieniu treści podpisu, kliknij przycisk: Zapisz.W programie Poczta w Windows 10 uzupełnij szczegóły odnośnie podpisu i kliknij przycisk: Zapisz.
 6. To wszystko! Twój podpis będzie automatycznie wstawiany do nowo tworzonych wiadomości e-mail w aplikacji Poczta dla systemu Windows 10.Przykład dodawanego podpisu do wiadomości w programie Poczta w Windows 10.

Domenomania.pl już od ponad 15 lat zajmuje się hostingiem stron WWW i rejestracją domen.

Dodatkowe instrukcje konfiguracji Poczty w Windows 10

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie
Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy