Jak usunąć wszystkie maile w poczcie Gmail?

Promocja na hosting WordPress

Usuwanie wiadomości e-mail w programach pocztowych jest czynnością, która pozwoli Tobie na szybkie wyczyszczenie konta ze zbędnej korespondencji. O ile instalowane na komputerze aplikacje zwykle ułatwiają tę czynność, wiele klientów Webmail ogranicza to. Najczęściej spotykanym problemem jest brak opcji zaznaczenia wszystkich wiadomości e-mail z jednego folderu.

Poczta Gmail oferuje jednocześnie trzy opcje: zaznaczanie i usuwanie pojedynczej wiadomości, całej widocznej strony z wiadomościami oraz zawartości całego folderu.

Usuwanie wiadomości e-mail w poczcie Google

Usuń zbędą korespondencję przenosząc ją do Kosza a następnie definitywnie usuwając ją z konta e-mail i zwalniając przestrzeń na nowe wiadomości. Ta z pozoru prosta czynność jaką jest usunięcie wiadomości e-mail, dla niektórych programów pocztowych może być problematyczna. Jeśli korzystasz z programów pocztowych instalowanych na komputera PC i Mac zwykle pozwalają one na usunięcie całej zawartości folderu. W przypadku klientów poczty typu Webmail, ze względu na ich specyfikę, wiele z nich wczytuje jedynie określoną liczbę wiadomości i próba usunięcia zawartości całego folderu nie istnieje.

Poczta Gmail oferuje kilka opcji kasowania wiadomości. Możesz usunąć aktualnie przeglądaną wiadomość, zaznaczyć i usunąć kilka wiadomości lub całą wczytaną zawartość na stronie. Najważniejsze, możesz też wyczyścić cały folder. Usunięte początkowo wiadomości w pierwszej kolejności przenoszone są do folderu Kosz, następnie możesz je usunąć ręcznie lub poczekać, aż zostaną usunięte automatycznie.

Z tego artykułu dowiesz się jak usunąć wszystkie wiadomości. Tę samą metodę możesz zastosować do usuwania pojedynczej korespondencji.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Jak usunąć wszystkie maile w poczcie Gmail?

Usuwanie wiadomości e-mail w poczcie Gmail możesz wykonać w głównym widoku folderu:

 1. Zaloguj się do Poczty Gmail.
 2. Skorzystaj z przycisku Wybierz aby zaznaczyć wszystkie widoczne wiadomości.
  Możesz zaznaczać pojedyncze wiadomości do usunięcia lub wybrać wszystkie
 3. Na górze ekranu pojawi się dodatkowy komunikat, masz wybór. Możesz ograniczyć zaznaczenie do wiadomości widocznych na stronie lub zaznaczyć wszystkie wiadomości wybranego folderu/etykiety.
  Poczta Gmail pozwala wybrać czy usuwasz wiadomości ze strony czy całą zawartość folderu
 4. W kolejnym kroku kliknij ikonę kosza aby usunąć zaznaczone wiadomości.

Zaznaczone wiadomości zostaną przeniesione do kosza. Przejdź do Kosza. W tym miejscu możesz znów wykonać dwie czynności:

 • zaznacz wybrane wiadomości lub wszystkie, aby usunąć je ręcznie,
 • kliknij Opróżnij kosz aby wyczyścić całą zawartość kosza jednym kliknięciem.Wiadomości z kosza możesz usunąć ręcznie dokładnie tak jak ze skrzynki odbiorczej.

Wiadomości, które znajdują się w koszu dłużej jak 30 dni będą kasowane automatycznie

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie

Co to jest FAQ Schema i dane strukturalne?

Pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania ma ogromne znaczenie dla sukcesu firmy w sieci Internet. Jednym z narzędzi, które może...

Jak dodać FAQ w WordPress za pomocą Yoast SEO?

FAQ Schema to struktura danych, która pomaga optymalizować witrynę pod kątem wyszukiwarek internetowych. Jest to specjalny format, który...

Analiza treści za pomocą Yoast SEO

Yoast SEO to popularna wtyczka stosowana w WordPressie, która umożliwia optymalizację treści pod kątem SEO. Dostarcza wiele przydatnych funkcji,...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl