Jak wysłać nową wiadomość w poczcie WP?

Redagowanie nowych wiadomości e-mail pozwala skomponować treść, którą będziesz mógł przesłać do innego użytkownika. Chociaż sam proces jest bardzo podobny w każdym programie, warto poznać wszystkie narzędzia edycji, aby dopasować styl wiadomości do potrzeb odbiorcy. Dowiedz się jak wysłać nową wiadomość w poczcie WP oraz z jakich opcji dodatkowych możesz skorzystać na etapie jej przygotowania.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Wysyłanie wiadomości e-mail Poczta WP

Możesz szybko utworzyć nową wiadomość e-mail i przesłać ją do adresata. Skorzystaj z dostępnych opcji redagowania wiadomości, aby nie tylko wprowadzić treść, ale nadać jej odpowiedni styl, wstawić zdjęcie i dodać trochę koloru. Ponadto możesz wstawić podpis do wiadomości, jeden z wielu jaki skonfigurujesz w opcjach Poczty WP, oraz załączyć pliki, wybierając je z dysku.

Poczta WP nie różni się od innych aplikacji do obsługi poczty elektronicznej. Kliknij Napisz, aby rozpocząć redagowanie wiadomości, a następnie Wyślij wiadomość, aby przekazać ją do adresata. Skorzystaj z prostego edytora, dodając podstawowy styl tekstu, np. pogrubienie (bold), wyrównanie oraz zmienić kolor tekstu. Możesz też dodawać załączniki z dysku komputera.

Na pasku edytora wiadomości znajdziesz podstawowe funkcje pozwalające nadać unikalny styl wprowadzanym treściom.

Na etapie redagowania wiadomości i wprowadzania adresatów, kliknij w pola DW / UDW obok nazwy nadawcy. Uzupełnij odbiorców, odbiorców do wiadomości oraz ukryutych odbiorców. Możesz też skonfigurować automatyczny podpis do wiadomości e-mail.

Jak wysłać nową wiadomość w poczcie WP?

  1. Zaloguj się do konta Poczta WP
  2. Przejdź do zakładki Poczta (domyślnie otwarte).
  3. Kliknij przycisk Napisz.
  4. Redaguj wiadomość, pamiętając o temacie, treści i opcjonalnie załączniku.
    Redaguj nową wiadomość e-mail nadając jej unikalny styl, załączniki, temat i treść oraz własny podpis
  5. Kliknij Wyślij wiadomość, aby przesłać ją do adresata.
  • Czy ten artykuł był pomocny?
  • TakNie

Jak stworzyć konto Gmail?

Poczta Gmail to jedna z najpopularniejszych platform oferująca usługę poczty e-mail oraz wiele innych narzędzi dostępnych w chmurze. Jest to...

Jak pobrać bazę danych w DirectAdmin?

DirectAdmin to panel administracyjny, który pozwala na intuicyjne wykonywanie wielu czynności i zarządzanie swoimi usługami hostingowymi. Takze...

Jak zalogować się do bazy danych w DirectAdmin?

DirectAdmin to panel administracyjny, który powszechnie stosowany jest przez firmy hostingowe. Daje on możliwość zarządzania poszczególnymi...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl