Jak wysłać nową wiadomość w poczcie WP?

Promocja na hosting WordPress

Redagowanie nowych wiadomości e-mail pozwala skomponować treść, którą będziesz mógł przesłać do innego użytkownika. Chociaż sam proces jest bardzo podobny w każdym programie, warto poznać wszystkie narzędzia edycji, aby dopasować styl wiadomości do potrzeb odbiorcy. Dowiedz się jak wysłać nową wiadomość w poczcie WP oraz z jakich opcji dodatkowych możesz skorzystać na etapie jej przygotowania.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Wysyłanie wiadomości e-mail Poczta WP

Możesz szybko utworzyć nową wiadomość e-mail i przesłać ją do adresata. Skorzystaj z dostępnych opcji redagowania wiadomości, aby nie tylko wprowadzić treść, ale nadać jej odpowiedni styl, wstawić zdjęcie i dodać trochę koloru. Ponadto możesz wstawić podpis do wiadomości, jeden z wielu jaki skonfigurujesz w opcjach Poczty WP, oraz załączyć pliki, wybierając je z dysku.

Poczta WP nie różni się od innych aplikacji do obsługi poczty elektronicznej. Kliknij Napisz, aby rozpocząć redagowanie wiadomości, a następnie Wyślij wiadomość, aby przekazać ją do adresata. Skorzystaj z prostego edytora, dodając podstawowy styl tekstu, np. pogrubienie (bold), wyrównanie oraz zmienić kolor tekstu. Możesz też dodawać załączniki z dysku komputera.

Na pasku edytora wiadomości znajdziesz podstawowe funkcje pozwalające nadać unikalny styl wprowadzanym treściom.

Na etapie redagowania wiadomości i wprowadzania adresatów, kliknij w pola DW / UDW obok nazwy nadawcy. Uzupełnij odbiorców, odbiorców do wiadomości oraz ukryutych odbiorców. Możesz też skonfigurować automatyczny podpis do wiadomości e-mail.

Jak wysłać nową wiadomość w poczcie WP?

  1. Zaloguj się do konta Poczta WP
  2. Przejdź do zakładki Poczta (domyślnie otwarte).
  3. Kliknij przycisk Napisz.
  4. Redaguj wiadomość, pamiętając o temacie, treści i opcjonalnie załączniku.
    Redaguj nową wiadomość e-mail nadając jej unikalny styl, załączniki, temat i treść oraz własny podpis
  5. Kliknij Wyślij wiadomość, aby przesłać ją do adresata.
  • Czy ten artykuł był pomocny?
  • TakNie
Promocja na hosting WordPress

WordPress 5.8 – co nowego?

WordPress 5.8 jest bardzo ważnym i oczekiwanym wydaniem. Oprócz niesamowitej liczby funkcji, ulepszeń i poprawek błędów, do WP 5.8 wprowadzono...

Co to jest favicon i jak dodać do strony WWW?

Poniższy artykuł przedstawia co to są Favicony, dlaczego warto je używać, jak ważne są do prowadzenia strony WWW oraz jak je dodać do swojej...

Błąd 302 – co to jest i jak naprawić?

W artykule zostało wytłumaczone co to jest błąd 302 i jak poradzić sobie z jego naprawą. Jest to komunikat błędu, który możemy napotkać...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl