Jak Domenomania.pl zabezpiecza moje dane?

Promocja na hosting WordPress

Utrzymanie maksymalnego bezpieczeństwa dla danych każdego z naszych Klientów jest dla nas rzeczą priorytetową. Staramy się zatem z dnia na dzień udoskonalać uznawaną przez nas politykę prywatności.

Bezpieczeństwo Twoich danych to podstawa!

Na każdym kroku dbamy, aby podane przez Ciebie dane w Panelu Klienta nie zostały w jakikolwiek sposób udostępnione osobom trzecim. Służą one nam jedynie w celach księgowych oraz jako dane kontaktowe w razie konieczności kontaktu z Tobą. Nie są one jednak w żaden sposób przetwarzane i nie ma możliwości, aby zostały przekazane innym firmom. Pamiętaj także, że każdej chwili możesz edytować swoje dane z poziomu Panelu Klienta.

Zabezpieczanie dostępu do wszelkich usług hasłem

Zalogowanie do Twoich usług możliwe jest zawsze tylko i wyłącznie w oparciu o ustalony wcześniej login oraz hasło. Unikasz w ten sposób sytuacji, w której następuje nieautoryzowany dostęp do Twoich danych. Jeśli natomiast nie pamiętasz swoich danych – w każdej chwili możesz poprosić o ich przypomnienie nasze Biuro Obsługi Klienta.

Konieczność autoryzacji tożsamości podczas kontaktu telefonicznego

Każda osoba, która zadzwoni do naszego Biura Obsługi Klienta w celu uzyskania wszelkiego rodzaju danych musi mieć świadomość, że zostanie na wstępie poproszona o podanie szeregu danych w celu weryfikacji tożsamości dzwoniącego. Ma to na celu podniesienie bezpieczeństwa oraz dbania o to, aby dane trafiały tylko i wyłącznie do ich właściciela.

Codzienne kopie bezpieczeństwa

Z uwagi na ogromną liczbę przechowywanych przez nas danych osobowych oraz dostępowych do różnego rodzaju usług, niezbędne jest, aby systematycznie wykonywać ich kopie bezpieczeństwa. Stworzyliśmy autorskie rozwiązania tworzące regularne kopie bezpieczeństwa, aby zapewnić prawidłowe zabezpieczenie Twoich danych w szyfrowanych repozytoriach utrzymywanych w 2 niezależnych lokalizacjach. Na bieżąco monitorujemy także procesy wykonywany przez oprogramowanie kopii zapasowych, aby mieć pewność, że Twoje dane zostaną odpowiednio zabezpieczone. Korzystając z naszych usług hostingowych masz także możliwość skonfigurowania automatycznych kopii zapasowych Twojej witryny, aby zabezpieczać ją dodatkowo we własnym zakresie.

Zaawansowane narzędzia antyspamowe oraz antywirusowe

Coraz częstsze zjawisko jakim jest otrzymywanie setek niechcianych wiadomości oraz pojawianie się złośliwego oprogramowania na kontach hostingowych doprowadziło do sytuacji, w której zmuszeni zostaliśmy do skorzystania z zaawansowanych rozwiązań antyspamowych oraz antywirusowych. Aktualnie nasze serwery zabezpieczane są przez narzędzia uznane i stosowane przez firmy hostingowe na całym świecie. Wykupując bezpieczny hosting w naszej firmie w cenie otrzymujesz zaawansowane parametry bezpieczeństwa, które gwarantuje Imunify360. Jest to kompleksowe oprogramowanie antywirusowe oraz anty-malware, które stosuje heurystykę w chmurze i unikalne, proaktywne podejście w celu zapewnienia całkowitej ochrony przed atakami hakerskimi.

Wszystko wdrożone zabezpieczenia mają na celu w pełni komfortowego korzystania z usług hostingowych w naszej firmie, nie martwiąc się, że na Twojej stronie internetowej pojawi się wirus lub, że otrzymasz setki niechcianych wiadomości. Każdy z naszych klientów usług hostingowych otrzymuje możliwość  ustalania tzw. „czarnej listy” adresów e-mail, z których nie życzy sobie otrzymywania wiadomości oraz indywidualnej konfiguracji zabezpieczeń antyspamowych zgodnie z własnymi preferencjami.

Konieczność autoryzacji poczty wychodzącej

Zdarzyło Ci się, że otrzymałeś wiadomość z Twoim adresem w polu nadawcy? Zastosowanie wymogu autoryzacji poczty wychodzącej, powoduje iż niemożliwe jest, aby osoby trzecie podszywając się pod Ciebie mogły wysyłać różnego rodzaju wiadomości e-mail.

Certyfikat bezpieczeństwa dla wszystkich usług

Z uwagi na to, że dostęp do Panelu klienta posiadają jedynie zalogowani abonenci i jest to zbiór wielu ważnych informacji, postanowiliśmy na zastosowanie zaawansowanego certyfikatu do szyfrowania danych – dzięki czemu Twoje dane są w pełni bezpieczne. Ponadto hosting w Domenomania.pl gwarantuje bezpłatne certyfikaty SSL dla wszystkich domen, które posiadają skonfigurowane nasze serwery DNS i są obsługiwane przez nasze serwery hostingowe. Dzięki temu usługi w naszej firmie są w pełni zabezpieczone i dają Ci gwarancję odpowiedniego bezpieczeństwa.

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl