Jak zaktualizować wtyczki i motywy w WordPress?

Promocja na hosting WordPress

Posiadając hosting stworzony z myślą o użytkownikach WordPress postanowiliśmy udostępnić narzędzie, dzięki któremu w łatwy sposób możesz zarządzać swoimi witrynami opartymi o system WordPress. Jeśli posiadasz kilka stron internetowych na jednym koncie hostingowy, nie musisz już logować się do kilku Kokpitów WordPress, aby przeprowadzić aktualizację wtyczek i motywów. Nasz Autoinstalator umożliwia zarządzanie wieloma witryna WordPress z poziomu jednego panelu administracyjnego. Oczywiście dalej możliwe jest wykonywanie aktualizacji bezpośrednio z Kokpitu systemu WordPress.

Jeśli WordPress jest już zainstalowany i wódczany w poziomu Autoinstalatora, możesz sprawdzić dostępność aktualizacji i ewentualnie je wykonać..

Jak zaktualizować motywy i wtyczki w Autoinstalatorze?

Autoinstalator WordPress informuje użytkownika w momencie gdy dostępna jest aktualizacja motywu lub dowolnej wtyczki, którą wykorzystuje Twoja aplikacja. Wówczas przy przycisku „Aktualizuj” znajdziesz informację w czerwonym kółku z ilością aktualizacje jakie można wykonać. Co zatem zrobić, aby sprawdzić aktualizacje i je wykonać?

 1. Kliknij w przycisk „Aktualizuj”
  Jak łatwo zaktualizować WordPress?
 2. Pojawi się ekran z listą dostępnych aktualizacji w Twoim WordPress. Przy każdej dostępnej aktualizacji możesz zdecydować czy chcesz ją wykonać.
  Jak przebiega aktualizacja WordPress?
 3. Wybierz elementy do aktualizacji i następnie w prawym dolnym rogu ekranu kliknij przycisk: Aktualizuj
  Jak zaktualizować wtyczkę WordPress?
 4. Następnie pojawi się pasek postępu informujący o przebiegu aktualizacji.
  Jak przebiega aktualizacja w Autoinstalatorze WordPress?
 5. To wszystko! Aktualizacja wybranych wtyczek i motywów przebiegła pomyślnie. Na widocznym ekranie można zauważyć, że przy przycisku „Aktualizuj” nie pojawia się już informacja o dostępnych aktualizacjach.
  Jak wygląda zaktualizowana aplikacja w autoinstalatorze?

Jak zaktualizować motywy i wtyczki w Kokpicie WordPress?

Aktualizacja motywów i wtyczek z poziomu Kokpitu także jest bardzo łatwa i intuicyjna. W tym celu musimy zalogować się do Kokpitu i sprawdzić czy dostępne są jakieś aktualizacje.

Jeśli nie posiadasz dużej ilości witryn, który zarządzasz, rozwiązanie to będzie zazwyczaj w zupełności wystarczające. Po zalogowaniu do Kokpitu będziesz posiadać pełne możliwości aktualizacji i konfiguracji automatycznych aktualizacji.

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie
Promocja na hosting WordPress

WordPress 5.8 – co nowego?

WordPress 5.8 jest bardzo ważnym i oczekiwanym wydaniem. Oprócz niesamowitej liczby funkcji, ulepszeń i poprawek błędów, do WP 5.8 wprowadzono...

Co to jest favicon i jak dodać do strony WWW?

Poniższy artykuł przedstawia co to są Favicony, dlaczego warto je używać, jak ważne są do prowadzenia strony WWW oraz jak je dodać do swojej...

Błąd 302 – co to jest i jak naprawić?

W artykule zostało wytłumaczone co to jest błąd 302 i jak poradzić sobie z jego naprawą. Jest to komunikat błędu, który możemy napotkać...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl