Jak zaktualizować wtyczki i motywy w WordPress?

Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy

Posiadając hosting stworzony z myślą o użytkownikach WordPress postanowiliśmy udostępnić narzędzie, dzięki któremu w łatwy sposób możesz zarządzać swoimi witrynami opartymi o system WordPress. Jeśli posiadasz kilka stron internetowych na jednym koncie hostingowy, nie musisz już logować się do kilku Kokpitów WordPress, aby przeprowadzić aktualizację wtyczek i motywów. Nasz Autoinstalator umożliwia zarządzanie wieloma witryna WordPress z poziomu jednego panelu administracyjnego. Oczywiscie dalej możliwe jest wykonywanie aktualizacji bezpośrednio z Kokpitu systemu WordPress.

Jeśli WordPress jest już zainstalowany i wódczany w poziomu Autoinstalatora, możesz sprawdzić dostępność aktualizacji i ewentualnie je wykonać..

Jak zaktualizować motywy i wtyczki w Autoinstalatorze?

Autoinstalator WordPress informuje użytkownika w momencie gdy dostępna jest aktualizacja motywu lub dowolnej wtyczki, którą wykorzystuje Twoja aplikacja. Wówczas przy przycisku „Aktualizuj” znajdziesz informację w czerwonym kółku z ilością aktualizacje jakie można wykonać. Co zatem zrobić, aby sprawdzić aktualizacje i je wykonać?

 1. Kliknij w przycisk „Aktualizuj”
  Jak łatwo zaktualizować WordPress?
 2. Pojawi się ekran z listą dostępnych aktualizacji w Twoim WordPress. Przy każdej dostępnej aktualizacji możesz zdecydować czy chcesz ją wykonać.
  Jak przebiega aktualizacja WordPress?
 3. Wybierz elementy do aktualizacji i następnie w prawym dolnym rogu ekranu kliknij przycisk: Aktualizuj
  Jak zaktualizować wtyczkę WordPress?
 4. Następnie pojawi się pasek postępu informujący o przebiegu aktualizacji.
  Jak przebiega aktualizacja w Autoinstalatorze WordPress?
 5. To wszystko! Aktualizacja wybranych wtyczek i motywów przebiegła pomyślnie. Na widocznym ekranie można zauważyć, że przy przycisku „Aktualizuj” nie pojawia się już informacja o dostępnych aktualizacjach.
  Jak wygląda zaktualizowana aplikacja w autoinstalatorze?

Jak zaktualizować motywy i wtyczki w Kokpicie WordPress?

Aktualizacja motywów i wtyczek z poziomu Kokpitu także jest bardzo łatwa i intuicyjna. W tym celu musimy zalogować się do Kokpitu i sprawdzić czy dostępne są jakieś aktualizacje.

Jeśli nie posiadasz dużej ilości witryn, który zarządzasz, rozwiązanie to będzie zazwyczaj w zupełności wystarczające. Po zalogowaniu do Kokpitu będziesz posiadać pełne możliwości aktualizacji i konfiguracji automatycznych aktualizacji.

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie
Promocja na hosting WordPres za 1 zł na 6 miesięcy