Jak zaktualizować wtyczki i motywy w WordPress?

Promocja na hosting WordPress

Posiadając hosting stworzony z myślą o użytkownikach WordPress postanowiliśmy udostępnić narzędzie, dzięki któremu w łatwy sposób możesz zarządzać swoimi witrynami opartymi o system WordPress. Jeśli posiadasz kilka stron internetowych na jednym koncie hostingowy, nie musisz już logować się do kilku Kokpitów WordPress, aby przeprowadzić aktualizację wtyczek i motywów. Nasz Autoinstalator umożliwia zarządzanie wieloma witryna WordPress z poziomu jednego panelu administracyjnego. Oczywiście dalej możliwe jest wykonywanie aktualizacji bezpośrednio z Kokpitu systemu WordPress.

Jeśli WordPress jest już zainstalowany i wódczany w poziomu Autoinstalatora, możesz sprawdzić dostępność aktualizacji i ewentualnie je wykonać..

Jak zaktualizować motywy i wtyczki w Autoinstalatorze?

Autoinstalator WordPress informuje użytkownika w momencie gdy dostępna jest aktualizacja motywu lub dowolnej wtyczki, którą wykorzystuje Twoja aplikacja. Wówczas przy przycisku „Aktualizuj” znajdziesz informację w czerwonym kółku z ilością aktualizacje jakie można wykonać. Co zatem zrobić, aby sprawdzić aktualizacje i je wykonać?

 1. Kliknij w przycisk „Aktualizuj”
  Jak łatwo zaktualizować WordPress?
 2. Pojawi się ekran z listą dostępnych aktualizacji w Twoim WordPress. Przy każdej dostępnej aktualizacji możesz zdecydować czy chcesz ją wykonać.
  Jak przebiega aktualizacja WordPress?
 3. Wybierz elementy do aktualizacji i następnie w prawym dolnym rogu ekranu kliknij przycisk: Aktualizuj
  Jak zaktualizować wtyczkę WordPress?
 4. Następnie pojawi się pasek postępu informujący o przebiegu aktualizacji.
  Jak przebiega aktualizacja w Autoinstalatorze WordPress?
 5. To wszystko! Aktualizacja wybranych wtyczek i motywów przebiegła pomyślnie. Na widocznym ekranie można zauważyć, że przy przycisku „Aktualizuj” nie pojawia się już informacja o dostępnych aktualizacjach.
  Jak wygląda zaktualizowana aplikacja w autoinstalatorze?

Jak zaktualizować motywy i wtyczki w Kokpicie WordPress?

Aktualizacja motywów i wtyczek z poziomu Kokpitu także jest bardzo łatwa i intuicyjna. W tym celu musimy zalogować się do Kokpitu i sprawdzić czy dostępne są jakieś aktualizacje.

Jeśli nie posiadasz dużej ilości witryn, który zarządzasz, rozwiązanie to będzie zazwyczaj w zupełności wystarczające. Po zalogowaniu do Kokpitu będziesz posiadać pełne możliwości aktualizacji i konfiguracji automatycznych aktualizacji.

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie
Promocja na hosting WordPress

Jak zainstalować nowy język w Mozilla Thunderbird?

Mozilla Thunderbird to klient poczty e-mail, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Z uwagi na to, że jest to programowanie stosowane...

Jak dodać Google Fonts w witrynie WordPress?

Projektując i tworząc stronę internetową opartą o WordPress powinniśmy zadbać o to, aby była ona wykonana we właściwy sposób i spełniała...

Ustawienia bezpośrednich odnośników w WordPress

Odnośniki bezpośrednie (z ang. "permalinks") to nic innego jak odnośnik, który kieruje do konkretnej podstrony witryny internetowej. W przypadku...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl