Jak można zainstalować WordPress?

Promocja na hosting WordPress

Aktualnie system do zarządzania treścią WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów CMS (ang. content management system), z których korzystają użytkownicy na całym świecie. Z uwagi na ułatwiliśmy proces instalacji WordPress, tak aby był przyjazny i dostępny dla każdego użytkownika. Poznaj informacje odnośnie instalacji WordPress.

Hosting WordPress z certyfikatem SSL i najszybszymi dyskami SSD NVMe. Zobacz jak szybko może działać WordPress!

Co to WordPress?

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów do zarządzania treścią, napisany w jeżyku PHP. Pierwotnie tworzony był głównie z myślą o tworzeniu blogów, jednak aktualnie użytkownicy wykorzystują go do tworzenia stron WWW. WordPress posiada bardzo rozbudowaną funkcjonalność oraz pozwala na budowę witryn internetowych użytkownikom, którzy nie posiadają specjalistycznej wiedzy. Jeśli chcesz w pełni poznać możliwości WordPress zachęcamy do jego instalacji na naszych serwerach i poznanie pełni możliwości, które płyną z tego rewelacyjnego systemu zarządzania treścią.

Jak zainstalować WordPress?

Posiadając usługę hostingu WordPress wykupioną w naszej firmie, masz możliwość skorzystania z 3 opcji instalacji systemu CMS WordPress na wykupionym koncie hostingowym.

Pamiętaj, że do instalacji WordPress potrzebujesz także domenę internetową, czyli adres, pod którym chcesz dokonać instalacji i pod którym ma działać strona internetowa. Domena taka powinna być dodana do konta hostingowego. Po jej dodaniu w sposób automatyczny wygeneruje się certyfikat SSL, dzięki czemu instalacja WordPress będzie mogła się odbyć pod zabezpieczonym adresem URL.

W momencie gdy domena internetowa oraz certyfikat SSL dla niej są już poprawnie skonfigurowane na hostingu WordPress, możesz przejść do instalacji. W tym celu wybierz najodpowiedniejsza i najwygodniejszą dla siebie opcję.

  • Czy ten artykuł był pomocny?
  • TakNie

Jak założyć stronę WWW?

Strona internetowa jest bardzo ważnym punktem w rozwoju naszego biznesu. Dzięki niej możemy dotrzeć do większej liczby Klientów. Strona WWW to...

Jak zalogować się do poczty e-mail?

Korzystając z usług hostingowych w Domenomania.pl masz możliwość korzystania z poczty e-mail. Aby zacząć korzystać z konkretnej skrzynki...

Dlaczego wiadomości e-mail docierają z opóźnieniem?

Poczta e-mail to w dzisiejszych czasach usługa, z której korzysta większość osób. Ważne zatem jest, aby korzystać z usług poczty e-mail...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl