Ile witryn WordPress mogę zainstalować na hostingu?

Promocja na hosting WordPress

WordPress to doskonała platforma do tworzenia świetnie wyglądającej strony internetowej. Wszystko czego potrzebujesz to pomysł, hosting dla WordPress oraz domena internetowa. WordPress świetnie sprawdzi się przy tworzeniu licznych stron internetowych oraz blogów.

Jaki hosting wybrać dla CMS WordPress?

WordPress to system zarzadzania treścią stworzony do łatwego i szybkiego tworzenia stron internetowych. WordPress jest najprostszym system, który na to pozwala. Jego dużą zaletą jest możliwość korzystania z wielu wtyczek oraz rozszerzeń, które dodatkowo ułatwiają prace przy tworzeniu treści.

Idealne hostingi dla WordPress możesz znaleźć w Domenomania.pl. Mamy do wyboru trzy hosting stworzone specjalnie dla WordPress. Pracują one na najszybszych dyskach SSD NVMe oraz są oparte o LiteSpeed, dzięki czemu działają z bardzo dobra wydajnością.

Hostingi WordPress oferowane przez Domenomania.pl

Ile witryn WordPress mogę zainstalować na jednym hostingu?

Przy zakupie hostingu dla WordPress warto zwrócić uwagę, aby jeden hosting nie ograniczał możliwości instalacji tylko jednej strony internetowej. Dobry hosting to taki gdzie możesz umieścić kilka stron na jednym hostingu. Wystarczy, że do każdej strony przypiszesz odpowiednią domenę.  Jedynym ograniczeniem w tym wypadku będzie ilość dostępnej przestrzeni dyskowej dane strony WWW. jest to np. ilość grafik, tekstu, zdjęć, filmów wideo i wiele innych. Rozmiar  danej strony internetowej zależy od tego co dokładnie znajduje się na witrynie.

Hosting WordPress z darmowym certyfikatem SSL i bez limitu ilości stron. Sprawdź optymalna ofertę.

Często najtańsze współdzielone serwery często ograniczają cię do jednej witryny. Głównie dlatego, że ich wydajność jest znacznie słabsza, co wiąże z bardzo powolnym działaniem stron. Kiedy na takim hostingu chcielibyśmy umieścić kilka stron spowodowałoby to bardzo wolne ładowanie strony.

Jeśli wiesz, ze hosting współdzielony dla WordPress to za mało na Twoje potrzeby to warto zainteresować się opcją serwera VPS . Są znacznie bardziej wydajne niż współdzielone alternatywy, a cały serwer masz dla siebie, więc to Ty decydujesz, ile witryn będziesz na nim hostować.

  • Czy ten artykuł był pomocny?
  • TakNie

Ulepsz swoją witrynę WordPress za pomocą wtyczek logowania i rejestracji

Wtyczki do logowania i rejestracji są niezbędne, aby ożywić Twoją witrynę WordPress. Nie tylko ułatwiają odwiedzającym rejestrację, ale...

Jak przygotować się do skopiowania witryny w DirectAdmin?

Duplikowanie witryny WordPress to częste zadanie, szczególnie przydatne, gdy trzeba wprowadzić istotne zmiany lub przetestować nowe funkcje bez...

WP_HOME i WP_SITEURL w WordPress

Konfigurowanie strony WordPress wymaga zrozumienia kilku ustawień technicznych, z których dwa to WP_HOMEi WP_SITEURL. Ustawienia te są niezbędne...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl