WordPress Toolkit – co to i do czego służy?

Promocja na hosting WordPress

WordPress to aktualnie najchętniej wybierany system CMS przez użytkowników hostingu współdzielonego. Mnogość wtyczek i szablonów pozwala mniej doświadczonym użytkownikom stworzyć własną stronę WWW, bloga czy portal informacyjny. Dbając o wygodę osób korzystających z WordPress wprowadziliśmy w naszym hostingu dla WordPress wyjątkowe narzędzie WordPress Toolkit, dzięki któremu poznasz nowy wymiar zarządzania instancjami WordPress.

Co to WordPress Toolkit?

To narzędzie do kompleksowego zarządzania witrynami WordPress. Pozwala na instalowanie, konfigurowanie i administrację każdą witryną WordPress. Posiada szereg przydatnych opcji i ułatwień dla użytkownika końcowego. Dzięki temu rozwiązaniu możesz w bardzo łatwy i przyjemny sposób zarządzać swoim WordPress.

WordPress Toolkit to najwszechstronniejszy zestaw narzędzi do WordPress. Instalowanie, konfigurowanie, zarządzanie czy tworzenie kopii zapasowych WordPress nigdy nie było tak łatwe! Ponadto możesz dodawać wtyczki, bawić się motywami, a to wszystko za pomocą jednego zestawu narzędzi, który sprawdzi się każdemu.

WordPress Toolkit to narzędzie gwarantowane w hostingu WordPress oferowanym przez Domenomania.pl

Dlaczego WordPress Toolkit?

WordPress Toolkit to najbardziej kompleksowe narzędzie do obsługi WordPress na hostingu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy jako nieliczni to niezwykłe oprogramowanie. Zobacz dlaczego warto z niego korzystać.

Niezwykle łatwa instalacja WordPress

WordPress Toolkit pozwoli na prawdziwą oszczędność czasu i wysiłku podczas instalacji WordPress. Już na etapie instalacji możesz skonfigurować różne wtyczki i motywy, a następnie wykorzystać je przy tworzeniu zupełnie nowych instalacji WordPress. Przekonaj się jak łatwa i przyjemna może być instalacja WordPress.

Pełen zestaw narzędzi w jednym miejscu

W zasięgu ręki masz narzędzia do konserwacji, tworzenia kopii zapasowych oraz debugowania. W każdej chwili możesz przełączyć witrynę w tryb konserwacji i skonfigurować komunikat dla odwiedzających witrynę w tym czasie.

Już z poziomu panelu administracyjnego konta hostingowego otrzymasz pełen wachlarz możliwości, dzięki któremu masz możliwość dokonywania takich operacji jak:

  • Zarządzanie hasłami administratora i bazy danych
  • Zarządzanie indeksowaniem w wyszukiwarkach
  • Bezpośrednie logowanie do Kokpitu
  • Zarządzanie zestawami wtyczek i motywów
  • Możliwość tworzenia wersji deweloperskich
  • Możliwość klonowania witryny WordPress pod inny adres URL
  • Masowe automatyczne i inteligentne aktualizacje

Zaawansowane zarządzanie

Mikrozarządzanie instalacjami WordPressa to już przeszłość. Wyobraź sobie, że możesz za pomocą jednego kliknięcia organizować, klonować, synchronizować, aktualizować i kopiować swoje witryny oparte o WordPress.

Instaluj wtyczki lub motywy i zarządzaj nimi. Możesz aktywować, dezaktywować lub usuwać je w każdej witrynie, zbiorczo w niektórych lub we wszystkich witrynach.

Wersje deweloperskie

Sklonuj dowolną istniejącą witrynę pod roboczy adres URL. System samodzielnie stworzony niezależną bazę danych dla sklonowanej witryny, aby umożliwić eksperymentowanie i wprowadzanie zmian. Gdy wszystko będzie gotowe zsynchronizuj z powrotem wszystkie modyfikacje do działającej witryny w wersji produkcyjnej.

Inteligentne aktualizacje & bezpieczeństwo

To niezwykłe narzędzie pozwala na skanowanie i zabezpieczanie wszystkich witryn przed zagrożeniami, korzystając z aktualizacji opartych na zaleceniach ekspertów społeczności WordPress. Ponadto system posiada wbudowany moduł inteligentnych aktualizacji. Dzięki niemu możesz automatycznie testować aktualizacje motywów, wtyczek, języków i samego WordPressa w całkowicie bezpiecznym środowisku bez ryzyka dla Twojej aktywnej witryny.

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl