Logowanie do poczty webmail Outlook

Promocja na hosting WordPress

Logowanie do poczty webmail pozwala na korzystanie ze skrzynki e-mail na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu przy użyciu przeglądarki internetowej.

Jeśli korzystasz z poczty Outlook, to logowanie do konta jednocześnie stanowi dostęp do całego konta Microsoft oraz wszystkich usług powiązanych, jak np. darmowego pakietu Office Online. Sprawdź w poniższym artykule jak zalogować się do poczty webmail Outlook.

Poczta Outlook – informacje podstawowe

Poczta Outlook stanowi jedno z narzędzi / usług dostępnych w ramach bezpłatnego konta Microsoft. Poza dostępem do bezpłatnej skrzynki e-mail otrzymasz także dostęp do podstawowych funkcjonalności pakietu Office Online, w tym narzędzi takich jak: Word Online, Excel Online czy OneDrive.

Możesz utworzyć konto Microsoft, korzystając z własnego adresu e-mail lub zarejestrować bezpłatne konto poczty Outlook – co automatycznie otworzy Ci dostęp do usług Microsoft.

Sam proces logowania do konta poczty Outlook przebiega podobnie jak w przypadku każdego klienta webmail. Po przejściu na dedykowaną witrynę logowania podaj adres e-mail i hasło dostępu. Jeśli dodatkowo masz włączone inne opcje autoryzacji (np. weryfikację dwuetapową), może być konieczne wprowadzenie dodatkowych informacji.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Jak zalogować się do poczty webmail Outlook?

Logowanie do poczty Outlook rozpocznij na dedykowanej stronie:

 1. Przejdź na stronę Outlook.com i kliknij: Sign in.
  • Opcjonalnie skorzystaj z bezpośredniego linka do strony logowania – kliknij tutaj.
   Logowanie do poczty Webmail Outlook zacznij na stronie głównej klikając w przycisk Sign in
 2. Podaj login tj. adres e-mail.
  Podaj adres e-mail poczta Outlook aby zalogować się do Webmail
 3. W kolejnym kroku podaj hasło.
  Podaj hasło dostępu do poczty Outlook
 4. Potwierdź logowanie klikając: Sign in (Zaloguj).

Aby zalogować się do usługi Office 365 przy użyciu innego konta, wybierz opcję: Użyj innego konta przy następnym logowaniu.

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie
Promocja na hosting WordPress

Co to jest favicon i jak dodać do strony WWW?

Poniższy artykuł przedstawia co to są Favicony, dlaczego warto je używać, jak ważne są do prowadzenia strony WWW oraz jak je dodać do swojej...

Błąd 302 – co to jest i jak naprawić?

W artykule zostało wytłumaczone co to jest błąd 302 i jak poradzić sobie z jego naprawą. Jest to komunikat błędu, który możemy napotkać...

Brotli – co to jest i dlaczego warto go używać?

W niniejszym artykule wyjaśniamy co to jest Brotli oraz jakie korzyści płyną z jego zastosowania. Dowiedz się więcej o tej metodzie kompresji...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl