Logowanie do poczty webmail Outlook

Logowanie do poczty webmail pozwala na korzystanie ze skrzynki e-mail na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu przy użyciu przeglądarki internetowej.

Jeśli korzystasz z poczty Outlook, to logowanie do konta jednocześnie stanowi dostęp do całego konta Microsoft oraz wszystkich usług powiązanych, jak np. darmowego pakietu Office Online. Sprawdź w poniższym artykule jak zalogować się do poczty webmail Outlook.

Poczta Outlook – informacje podstawowe

Poczta Outlook stanowi jedno z narzędzi / usług dostępnych w ramach bezpłatnego konta Microsoft. Poza dostępem do bezpłatnej skrzynki e-mail otrzymasz także dostęp do podstawowych funkcjonalności pakietu Office Online, w tym narzędzi takich jak: Word Online, Excel Online czy OneDrive.

Możesz utworzyć konto Microsoft, korzystając z własnego adresu e-mail lub zarejestrować bezpłatne konto poczty Outlook – co automatycznie otworzy Ci dostęp do usług Microsoft.

Sam proces logowania do konta poczty Outlook przebiega podobnie jak w przypadku każdego klienta webmail. Po przejściu na dedykowaną witrynę logowania podaj adres e-mail i hasło dostępu. Jeśli dodatkowo masz włączone inne opcje autoryzacji (np. weryfikację dwuetapową), może być konieczne wprowadzenie dodatkowych informacji.

Domenomania.pl to jedna z czołowych i największych firm w Polsce, która nieprzerwanie od roku 2004 dostarcza usługi związane z hostingiem, domenami, pozycjonowaniem stron internetowych oraz kreacją stron WWW.

Jak zalogować się do poczty webmail Outlook?

Logowanie do poczty Outlook rozpocznij na dedykowanej stronie:

 1. Przejdź na stronę Outlook.com i kliknij: Sign in.
  • Opcjonalnie skorzystaj z bezpośredniego linka do strony logowania – kliknij tutaj.
   Logowanie do poczty Webmail Outlook zacznij na stronie głównej klikając w przycisk Sign in
 2. Podaj login tj. adres e-mail.
  Podaj adres e-mail poczta Outlook aby zalogować się do Webmail
 3. W kolejnym kroku podaj hasło.
  Podaj hasło dostępu do poczty Outlook
 4. Potwierdź logowanie klikając: Sign in (Zaloguj).

Aby zalogować się do usługi Office 365 przy użyciu innego konta, wybierz opcję: Użyj innego konta przy następnym logowaniu.

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie

Redis w WordPress – co to i jak uruchomić?

Zastosowanie Redis jest jedną z najlepszych metod, aby przyspieszyć działanie witryny opartej o WordPress. W tym wypadku ważne jest, aby...

Jaka wersja PHP dla WordPress?

Witryny internetowe zbudowane na CMS WordPress cieszą się ogromną popularnością. Twórcy tego systemu stale dbają o rozwój WordPress. Podobnie...

Jak sprawdzić z jakiej wersji WordPress korzystam?

WordPress to najpopularniejszy system CMS na świecie. Wielu użytkowników często nawet nie zdaje sobie sprawy, że jego strona internetowa...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl