Bezpłatna poczta e-mail – Poczta Outlook

Promocja na hosting WordPress

Poczta e-mail to przydatne narzędzie do utrzymywania i nawiązywania kontaktów, prowadzenia rekrutacji, pobierania i przesyłania plików, a także organizacji pracy z kalendarzem, przypomnieniami i planowania spotkań. Bezpłatna poczta Outlook to nie tylko klient i skrzynka e-mail, ale również dostęp do pakietu Office Online.

Chociaż poczta e-mail wypierana jest przez coraz nowsze metody komunikacji (np. Messenger lub inne komunikatory), wciąż cieszy się ogromną popularnością i często stanowi podstawowy element potrzebny przy rejestracji kont w różnego rodzaju serwisach.

Domenomania.pl już od ponad 15 lat zajmuje się hostingiem stron WWW i rejestracją domen.

Poczta Outlook – informacje podstawowe

Darmowa poczta e-mail to szybki i łatwy sposób na uzyskanie skrzynki poczty elektronicznej bez dodatkowych opłat. Chociaż większość dostawców tej usługi oferuje podobne funkcjonalności, poczta Outlook zasługuje na wyróżnienie. Nie tylko umożliwia korzystanie z poczty elektronicznej, ale stanowi także jedno z narzędzi dostępnych w ramach bezpłatnych usług Microsoft Office, m.in Word Online, Excel Online czy popularnej usługi OneDrive – dysk w chmurze.

Microsoft Outlook to bezpłatna usługa poczty e-mail firmy Microsoft, która — podobnie jak Gmail — ma przyjazny interfejs, który jest łatwy w nawigacji. Outlook obsługuje reguły wiadomości. Możesz ustawić automatyczne przenoszenie nowych wiadomości do określonego folderu, kategoryzowanie, oflagowanie lub przekazywanie, jeśli zostaną spełnione określone warunki. Ponadto posiada szereg funkcjonalności dostępnych w innych klientach poczty.

Bezpłatna poczta Outlook oferuje m.in.:

 • planowanie wysyłki wiadomości e-mail,
 • automatyczne odpowiedzi poza biurem (autoresponder)
 • zaawansowane funkcje wyszukiwania wiadomości i kontaktów,
 • 15 GB przestrzeni dyskowej,
 • dodatkowe filtry wiadomości chroniące przed phishingiem,
 • pełna integracja z innymi narzędziami Microsoft.

Bez problemu możesz skonfigurować pocztę Outlook w dowolnym kliencie poczty e-mail lub skorzystać z dedykowanego oprogramowania Outlook. W każdej chwili możesz też opłacić subskrypcję, zmieniając bezpłatną pocztę e-mail w pełni funkcjonalne narzędzie pakietu Office. Poczta Outlook ściśle współpracuje z innymi usługami Microsoft.

Microsoft Office Online

Utworzenie konta e-mail poczty Outlook stanowi jednocześnie utworzenie konta Microsoft. Początkowo możesz korzystać z poczty e-mail za darmo, podobnie jak uzyskasz dostęp do całego konta Microsoft, a co za tym idzie możliwość zintegrowania innych usług. Tak samo dotyczy to systemu Windows, pakietu Office czy marketu Microsoft.

Zarejestruj konto Microsoft poprzez utworzenie bezpłatnej skrzynki e-mail Outlook. Następnie zaloguj się, np. do skrzynki e-mail. Poza dostępem do klienta Webmail Outlook uzyskasz jednocześnie dostęp do bezpłatnych narzędzi Microsoft. Możesz bezpłatnie uzyskać dostęp do wielu aplikacji online – w tym Word, Excel, PowerPoint, OneDrive, Outlook, Kalendarz i Skype.

Funkcjonalność tych aplikacji jest ograniczona: działają tylko przez przeglądarkę internetową i nie możesz z nich korzystać, jeśli nie jesteś online. Dostępnych jest również mniej funkcji niż pełne wersje platformy Microsoft 365. Istnieje jednak wiele korzyści, w tym możliwość udostępniania linków do Twojej pracy i współpracy w czasie rzeczywistym, podobnie jak w narzędziach G Suite. Jeśli szukasz podstawowych wersji każdej z tych aplikacji, darmowa wersja powinna Ci odpowiadać.

Jak zarejestrować konto Poczta Outlook?

Chcesz korzystać z bezpłatnej poczty Outlook i uzyskać dostęp do darmowego pakietu Office Online? Najpierw potrzebujesz konta Microsoft. Jeśli jeszcze go nie masz, skonfiguruj go w witrynie internetowej Microsoft. Konto Microsoft zawiera 5 GB bezpłatnego miejsca w usłudze OneDrive.

 1. Przejdź na stronę: Outlook.com.
 2. Kliknij: Create free account.
 3. Podaj nazwę konta i wybierz domenę.
  Wybierz domenę, w której ma być utworzona skrzynka pocztowa
 4. W kolejnym kroku ustaw hasło dostępu.
  Jak ustawić silne i bezpieczne hasło do konta e-mail Outlook?
 5. Przejdź kolejne kroki rejestracji, podając imię, nazwisko, datę urodzenia i region.
 6. Może być konieczne przejście dodatkowej weryfikacji, np. rozwiązanie zagadki.
  Uwierzytelnianie dwuskładnikowe w formie rozwiązania zagadki w pakiecie Office Online
 7. Konto zostało utworzone.

Po lewej stronie ekranu znajdziesz dostęp do popularnych narzędzi Microsoft. Rozwiń dodatkowo menu aplikacji, aby wyświetlić wszystkie dostępne usługi. Bezpłatna poczta e-mail jest aktywna. Korzystaj ze skrzynki pocztowej oraz usług Office Online za darmo.
Z jakich aplikaji można korzystać w Microsoft Office Online?

Dlaczego potwierdzenie odczytu e-mail nie działa w każdym programie?

Większość programów pocztowych i systemów Webmail, a także serwerów pocztowych, nie pozwala sprawdzić czy wiadomość e-mail wysłana do...

Panel WordPress wygląda na uszkodzony – brak motywu w wp-admin

Wyobraź sobie sytuację: właśnie ukończyłeś aktualizacje WordPress, ale gdy logujesz się do panelu administracyjnego (wp-admin), na ekranie...

Co to jest i do czego służy motyw potomny w WordPress?

WordPress to potężna platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje ogromną elastyczność podczas ich projektowania - m.in. dzięki...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl