Bezpłatna poczta e-mail – Poczta Outlook

Promocja na hosting WordPress

Poczta e-mail to przydatne narzędzie do utrzymywania i nawiązywania kontaktów, prowadzenia rekrutacji, pobierania i przesyłania plików, a także organizacji pracy z kalendarzem, przypomnieniami i planowania spotkań. Bezpłatna poczta Outlook to nie tylko klient i skrzynka e-mail, ale również dostęp do pakietu Office Online.

Chociaż poczta e-mail wypierana jest przez coraz nowsze metody komunikacji (np. Messenger lub inne komunikatory), wciąż cieszy się ogromną popularnością i często stanowi podstawowy element potrzebny przy rejestracji kont w różnego rodzaju serwisach.

Domenomania.pl już od ponad 15 lat zajmuje się hostingiem stron WWW i rejestracją domen.

Poczta Outlook – informacje podstawowe

Darmowa poczta e-mail to szybki i łatwy sposób na uzyskanie skrzynki poczty elektronicznej bez dodatkowych opłat. Chociaż większość dostawców tej usługi oferuje podobne funkcjonalności, poczta Outlook zasługuje na wyróżnienie. Nie tylko umożliwia korzystanie z poczty elektronicznej, ale stanowi także jedno z narzędzi dostępnych w ramach bezpłatnych usług Microsoft Office, m.in Word Online, Excel Online czy popularnej usługi OneDrive – dysk w chmurze.

Microsoft Outlook to bezpłatna usługa poczty e-mail firmy Microsoft, która — podobnie jak Gmail — ma przyjazny interfejs, który jest łatwy w nawigacji. Outlook obsługuje reguły wiadomości. Możesz ustawić automatyczne przenoszenie nowych wiadomości do określonego folderu, kategoryzowanie, oflagowanie lub przekazywanie, jeśli zostaną spełnione określone warunki. Ponadto posiada szereg funkcjonalności dostępnych w innych klientach poczty.

Bezpłatna poczta Outlook oferuje m.in.:

 • planowanie wysyłki wiadomości e-mail,
 • automatyczne odpowiedzi poza biurem (autoresponder)
 • zaawansowane funkcje wyszukiwania wiadomości i kontaktów,
 • 15 GB przestrzeni dyskowej,
 • dodatkowe filtry wiadomości chroniące przed phishingiem,
 • pełna integracja z innymi narzędziami Microsoft.

Bez problemu możesz skonfigurować pocztę Outlook w dowolnym kliencie poczty e-mail lub skorzystać z dedykowanego oprogramowania Outlook. W każdej chwili możesz też opłacić subskrypcję, zmieniając bezpłatną pocztę e-mail w pełni funkcjonalne narzędzie pakietu Office. Poczta Outlook ściśle współpracuje z innymi usługami Microsoft.

Microsoft Office Online

Utworzenie konta e-mail poczty Outlook stanowi jednocześnie utworzenie konta Microsoft. Początkowo możesz korzystać z poczty e-mail za darmo, podobnie jak uzyskasz dostęp do całego konta Microsoft, a co za tym idzie możliwość zintegrowania innych usług. Tak samo dotyczy to systemu Windows, pakietu Office czy marketu Microsoft.

Zarejestruj konto Microsoft poprzez utworzenie bezpłatnej skrzynki e-mail Outlook. Następnie zaloguj się, np. do skrzynki e-mail. Poza dostępem do klienta Webmail Outlook uzyskasz jednocześnie dostęp do bezpłatnych narzędzi Microsoft. Możesz bezpłatnie uzyskać dostęp do wielu aplikacji online – w tym Word, Excel, PowerPoint, OneDrive, Outlook, Kalendarz i Skype.

Funkcjonalność tych aplikacji jest ograniczona: działają tylko przez przeglądarkę internetową i nie możesz z nich korzystać, jeśli nie jesteś online. Dostępnych jest również mniej funkcji niż pełne wersje platformy Microsoft 365. Istnieje jednak wiele korzyści, w tym możliwość udostępniania linków do Twojej pracy i współpracy w czasie rzeczywistym, podobnie jak w narzędziach G Suite. Jeśli szukasz podstawowych wersji każdej z tych aplikacji, darmowa wersja powinna Ci odpowiadać.

Jak zarejestrować konto Poczta Outlook?

Chcesz korzystać z bezpłatnej poczty Outlook i uzyskać dostęp do darmowego pakietu Office Online? Najpierw potrzebujesz konta Microsoft. Jeśli jeszcze go nie masz, skonfiguruj go w witrynie internetowej Microsoft. Konto Microsoft zawiera 5 GB bezpłatnego miejsca w usłudze OneDrive.

 1. Przejdź na stronę: Outlook.com.
 2. Kliknij: Create free account.
 3. Podaj nazwę konta i wybierz domenę.
  Wybierz domenę, w której ma być utworzona skrzynka pocztowa
 4. W kolejnym kroku ustaw hasło dostępu.
  Jak ustawić silne i bezpieczne hasło do konta e-mail Outlook?
 5. Przejdź kolejne kroki rejestracji, podając imię, nazwisko, datę urodzenia i region.
 6. Może być konieczne przejście dodatkowej weryfikacji, np. rozwiązanie zagadki.
  Uwierzytelnianie dwuskładnikowe w formie rozwiązania zagadki w pakiecie Office Online
 7. Konto zostało utworzone.

Po lewej stronie ekranu znajdziesz dostęp do popularnych narzędzi Microsoft. Rozwiń dodatkowo menu aplikacji, aby wyświetlić wszystkie dostępne usługi. Bezpłatna poczta e-mail jest aktywna. Korzystaj ze skrzynki pocztowej oraz usług Office Online za darmo.
Z jakich aplikaji można korzystać w Microsoft Office Online?

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie

Co to jest FAQ Schema i dane strukturalne?

Pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania ma ogromne znaczenie dla sukcesu firmy w sieci Internet. Jednym z narzędzi, które może...

Jak dodać FAQ w WordPress za pomocą Yoast SEO?

FAQ Schema to struktura danych, która pomaga optymalizować witrynę pod kątem wyszukiwarek internetowych. Jest to specjalny format, który...

Analiza treści za pomocą Yoast SEO

Yoast SEO to popularna wtyczka stosowana w WordPressie, która umożliwia optymalizację treści pod kątem SEO. Dostarcza wiele przydatnych funkcji,...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl