Jak zaktualizować WordPress w autoinstalatorze?

Promocja na hosting WordPress

Jak zainstalować aplikację WordPress w autoinstalatorze?

Wybierając hosting w Domenomania.pl, otrzymujesz możliwość stworzenia nielimitowanej liczby baz danych oraz kont FTP. Oznacza to, że na jednym serwerze w Domenomania.pl możesz zainstalować nieograniczoną ilość WordPress’ów. Hosting w Domenomania.pl jest profesjonalny, gdyż jeśli nie chcesz instalować WordPress ręcznie, to możesz skorzystać z autoinstalatora, dzięki któremu instalacja ogranicza się do kilku kliknięć myszy.

WAŻNE! Autoinstalator aplikacji w Domenomania.pl pozwala na instalacje wielu popularnych aplikacji

Autoinstalator aplikacji w Domenomania.pl pozwala na instalację dla dowolnej domeny obsługiwanej w ramach konta hostingowego takich aplikacji jak: WordPress, Prestashop, Joomla!, Magento i wiele innych.

Jeśli zainstalowałeś WordPress za pomocą autoinstalatora aplikacji, który dostępny jest panelu administracyjnym hostingu, to powinieneś zaktualizować wybraną aplikację do najnowszej wersji. Jest to spowodowane tym, że w autoinstalatorze aplikacji mogła nie być dostępna najnowsza wersja (np. WordPress). Dlatego po wykonanej instalacji, sprawdź czy wybrana aplikacja nie powinna zostać zaktualizowana. Aktualizacja aplikacji dostępna jest też w autoinstalatorze.

Domenomania.pl już od ponad 15 lat zajmuje się hostingiem stron WWW i rejestracją domen.

Jak zaktualizować WordPress w autoinstalatorze?

Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby wykonać aktualizację WordPress w autoinstalatorze aplikacji, który dostępny jest zarówno w cPanel oraz DirectAdmin. Na potrzeby artykułu zaprezentujemy jak możesz to zrobić w cPanelu:

 1. Zaloguj się do panelu cPanel.
 2. Znajdź sekcję: Oprogramowanie, następnie wybierz opcję: Autoinstalator.
  Aby zaktualizować aplikację, znajdź sekcję: Oprogramowanie i kliknij opcję: Autoinstalator aplikacji.
 3. W zakładce: Moje aplikacje zaznacz instalację WordPress, którą chcesz zaktualizować i kliknij przycisk: Aktualizacja.
  W zakładce: Moje aplikacje zaznacz instalację WordPress, którą chcesz zaktualizować i kliknij przycisk: Aktualizacja.
 4. Na ekranie zostanie wyświetlony kreator aktualizacji dla wybranej aplikacji (np. WordPress). Podczas procesu aktualizacji zostaną zaktualizowane pliki i baza danych (jeśli używana jest przez aplikację) do najnowszej dostępnej wersji. W sekcji: Wersja wybierz docelową wersję, do której chcesz zaktualizować swojego WordPressa.
  W sekcji: Wersja wybierz docelową wersję, do której chcesz zaktualizować swojego WordPressa.
 5. Następnie w sekcji: Wtyczki i motywy wybierz ustawienia aktualizacji dla wtyczek, rozszerzeń i szablonów, które używane są w Twoim WordPressie.
  W sekcji: Wtyczki i motywy wybierz ustawienia aktualizacji dla wtyczek, rozszerzeń i szablonów, które używane są w Twoim WordPressie.
 6. W sekcji: Kopia zapasowa wybierz czy chcesz utworzyć kopię zapasową wybranego WordPressa przed wykonaniem aktualizacji. Zalecamy utworzenie kopii zapasowej na wypadek, jeśli aktualizacja się nie powiedzie.
 7. Po wybraniu wszystkich ustawień aktualizacji, kliknij przycisk: Aktualizacja w prawym dolnym rogu ekranu, aby rozpocząć aktualizację wybranego WordPressa, którego zainstalowałeś za pomocą autoinstalatora aplikacji.
 8. Po kliknięciu przycisku: Aktualizacja zostanie rozpoczęty proces aktualizacji dla wybranej aplikacji, np. zostanie utworzona kopia zapasowa (jeśli wybrałeś taką opcję) i następnie zostanie zrealizowana aktualizacja do wybranej wersji.
 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie
Promocja na hosting WordPress

Błąd 0x8004210B, 0x80042109 w Outlook – co zrobić?

Błąd 0x8004210B lub 0x80042109 pojawia się zazwyczaj podczas korzystania z klienta poczty e-mail. Zobacz co zrobić gdy pojawi się błąd...

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) w DirectAdmin

DirectAdmin to panel administracyjny konta hostingowego, który daje możliwość zarządzania szeregiem funkcji oferowanych w ramach usług...

Jaki hosting dla e-commerce?

Wybór odpowiedniego hostingu dla e-commerce jest niezwykle ważny, dlatego wybór powinien być przemyślany. Podpowiadamy, na co należy zwrócić...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl