Jak przejść do edycji wpisów w Elementor?

Promocja na hosting WordPress

Elementor to wtyczka i kreator stron internetowych w jednym. Gotowe rozwiązanie przygotowane dla WordPress, które pozwala zwiększyć funkcjonalność tego popularnego CMS, rozszerzając je o prosty kreator stron oraz moduły, przygotowane do umieszczenia we wpisach i stronach WordPress (bez znajomości kodu HTML i PHP).

Po zainstalowaniu Elementora, możesz od razu przejść do edycji lub tworzenia nowych stron i wpisów WordPress.

Elementor – informacje podstawowe

Elementor pozwala tworzyć unikalne posty i strony, które wyglądają zupełnie inaczej w porównaniu ze standardowymi szablonami postów/stron dołączonymi do motywu WordPress. Wtyczka działa na interfejsie witryny, co oznacza, że ​​od razu pokazuje wyniki Twojej pracy w sposób, w jaki zobaczy to użytkownik.

Jedną z największych korzyści korzystania z Elementor jest możliwość współpracy tej wtyczki z dowolnym szablonem WordPress, który zainstalujesz. Elementor koncentruje się nie na samym wyglądzie, kolorach czy obrazach, ale unikalnym układzie, a za tym idzie jego zawartości, pozwalając tworzyć unikalne układy stron i wpisów na podstawie szablonu, który wybrałeś dla swojej witryny internetowej.

Po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki Elementor, możesz edytować i tworzyć wpisy oraz posty WordPress na dwa sposoby. Korzystając z wbudowanego edytora WordPress, opartego na modułach oraz za pomocą Elementor, który w obsłudze bardzo przypomina edytor WordPress (jednak wnosi wiele dodatkowych funkcji).

W ustawieniach Elementor znajdziesz również edytor stron. Elementor dostępny jest także w wersji rozszerzonej PRO (płatnej), która odblokuje kilkadziesiąt modułów gotowych do wstawienia we wpisie lub stronie WordPress.

Jak przejść do edycji wpisów w Elementor?

Zainstaluj, a następnie aktywuj wtyczkę Elementor, aby rozpocząć edycję wpisów i stron.

 1. Zainstaluj i aktywuj Elementor.
 2. Po aktywacji wtyczki, po lewej stronie ekranu znajdziesz dodatkowe menu opcji. Skorzystaj z niego, aby spersonalizować ustawienia.
  Możesz spersonalizować ustawienia Elementor w panelu WordPress
 3. Przejdź do sekcji: wpisy lub strony. Możesz teraz edytować dowolny wpis za pomocą edytora WordPress (Edytuj). Edytuj w edytorze WordPress dowolny wpis lub stronę
 4. Jeśli wpis lub strona zostały już edytowane w Elementor, zobaczysz dodatkową opcję: Edytuj w Elementorze.
  Jeśli wpis lub strona były już edytowane w Elementor, zobaczysz opcję kontynuowania edycji
 5. Jeśli tworzysz lub edytujesz zwykły wpis lub stronę, przy użyciu domyślnego edytora WordPress, to na górze ekranu zobaczysz dodatkowy przycisk. Umożliwia on przejście do edytora Elementor.
  W edytorze WordPress zobaczysz dodatkową opcję edycji w Elementor
 6. Kontynuuj edycję wpisu za pomocą Elementor. Edytuj wpis lub stronę w edytorze Elementor dla WordPress

Domenomania.pl już od ponad 15 lat zajmuje się hostingiem stron WWW i rejestracją domen.

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie

Co to jest FAQ Schema i dane strukturalne?

Pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania ma ogromne znaczenie dla sukcesu firmy w sieci Internet. Jednym z narzędzi, które może...

Jak dodać FAQ w WordPress za pomocą Yoast SEO?

FAQ Schema to struktura danych, która pomaga optymalizować witrynę pod kątem wyszukiwarek internetowych. Jest to specjalny format, który...

Analiza treści za pomocą Yoast SEO

Yoast SEO to popularna wtyczka stosowana w WordPressie, która umożliwia optymalizację treści pod kątem SEO. Dostarcza wiele przydatnych funkcji,...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl