Jak zmienić wygląd interfejsu w Roundcube?

Promocja na hosting WordPress

Webmail (Roundcube) to aplikacja pozwalająca na łatwe korzystanie z poczty e-mail. Jest to oprogramowanie bardzo często wykorzystywane przez dostawców hostingu oraz poczty elektronicznej.

Webmail (np. Roundcube) to aplikacja WWW, która umożliwia dostęp do poczty e-mail z dowolnego miejsca i urządzenia, które posiada połączenie z siecią Internet. Aby wysłać wiadomość e-mail przez Roundcube, należy utworzyć skrzynkę e-mail na serwerze i następnie się do niej zalogować.

Roundcube posiada bogate funkcje i daje użytkownikom możliwość intuicyjnego korzystania z poczty e-mail. Jedną z funkcji jest możliwość zmiany wizualnej panelu do odebrania poczty. Sprawdź poniżej jak zmienić wygląd w Webmail.

Dlaczego zmieniać wygląd Webmail?

Niemal każdy dostawca poczty e-mail daje swoim użytkownikom możliwość skorzystania z dostępu do skrzynki e-mail poprzez przeglądarkę internetową. Wygląd Webmail u takich dostawców często różni się od siebie i nie zawsze trafia w gust danego użytkownika.

To właśnie upodobania poszczególnego użytkownika poczty są najczęstszym powodem chęci zmiany wyglądu Webmail. Mając to uwadze gwarantujemy możliwość skorzystania z kilku wyglądów Webmail, aby użytkownicy, którzy często są przyzwyczajeni do innej wizualnej formy Webmail mogli z niej stale korzystać.

Domenomania.pl od ponad 15 lat oferuje hosting z profesjonalnymi usługami poczty e-mail.

Jak zmienić wygląd (skórkę) interfejsu w Roundcube?

Wygląd aplikacji Webmail można zmienić dla każdego konta e-mail. Dzięki temu każdy użytkownik poczty może wprowadzić własne ustawienia, wedle upodobań i swoich preferencji. Jak to wykonać?

 1. Zaloguj się do swojego konta pocztowego:
 2. Po zalogowaniu, przejdź do sekcji: Ustawienia.Aby ustawić podpis, zaloguj się do skrzynki e-mail i wybierz: Ustawienia.
 3. W prawej części ekranu znajdziesz Opcje główne. W tym miejscu dostępne są 3 warianty wyglądu Webmail.
  Ile wyglądów interfejsu użytkownika jest dostępnych?
 4. Po wybraniu odpowiedniej opcji, kliknij przycisk: Zapisz.
  Jak wygląda przycisk "Zapisz" w Webmail?
 5. To wszystko. Wygląd w Webmail (Roundcube) został zmieniony i powinien być widoczny natychmiast lub po ponownym zalogowaniu.
 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie

Ulepsz swoją witrynę WordPress za pomocą wtyczek logowania i rejestracji

Wtyczki do logowania i rejestracji są niezbędne, aby ożywić Twoją witrynę WordPress. Nie tylko ułatwiają odwiedzającym rejestrację, ale...

Jak przygotować się do skopiowania witryny w DirectAdmin?

Duplikowanie witryny WordPress to częste zadanie, szczególnie przydatne, gdy trzeba wprowadzić istotne zmiany lub przetestować nowe funkcje bez...

WP_HOME i WP_SITEURL w WordPress

Konfigurowanie strony WordPress wymaga zrozumienia kilku ustawień technicznych, z których dwa to WP_HOMEi WP_SITEURL. Ustawienia te są niezbędne...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl