Jak sprawdzić wykorzystaną ilość transferu w cPanel?

Na serwerach w Domenomania.pl ilość transferu danych jaki możesz wykorzystać w skali miesiąca jest nielimitowany. Niezależnie jaki pakiet hostingowy wybierzesz, to nie musisz martwić się o ilość ruchu generowanego na serwerze.

Podczas każdego wywołania strony WWW umieszczonej na serwerze, przesyłania i pobierania plików, wysyłania i odbierania poczty e-mail generowany jest ruch, który nazywany jest transferem danych.

Jak sprawdzić wykorzystaną ilość transferu w cPanel?

Informacje o wykorzystanym transferze danych znajdziesz po zalogowaniu do cPanel. Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby dowiedzieć się jak sprawdzić wykorzystaną ilość transferu na hostingu w Domenomania.pl.

  1. Zaloguj się do panelu cPanel.
  2. Po zalogowaniu do cPanelu, znajdź po prawej stronie ekranu sekcję: Statystyka.
    Po zalogowaniu do cPanel, w sekcji: Statystyka znajdziesz opcję: Przepustowość łącza.
  3. W pozycji: Przepustowość łącza znajdziesz informacje o ilości wykorzystanego transferu w danym miesiącu.

Jeśli chcesz sprawdzić ilość wygenerowanego transferu w poprzednich miesiącach, np. z podziałem na domeny oraz na ruch wykorzystany na pocztę e-mail, kliknij link znajdujący się pod nazwą: Przepustowość łącza. Zostaniesz wtedy przekierowany do sekcji cPanelu o nazwie: Przepustowość łącza, w której możesz sprawdzić bardziej szczegółowe dane na temat wykorzystanego transferu na serwerze.

  • Czy ten artykuł był pomocny?
  • TakNie