Jak zmienić ustawienia WordPress?

słowa kluczowe:
Promocja na hosting WordPress

Autoinstalator w hostingu WordPress – co to?

Tworząc usługę skierowaną dla użytkowników WordPress zadbaliśmy o to, by zarządzanie instancją WordPress było łatwe i przyjemne, a zmiana ustawień WordPress bardzo szybka. Z poziomu panelu administracyjnego konta hostingowego możesz w bezpieczny sposób dokonywać zmian ustawień witryny internetowej opartej o system zarządzania treścią WordPress. Wykorzystując Autoinstalator WordPress możesz w bardzo łatwy sposób edytować jego ustawienia. Zmiana ustawień WordPress? Zobacz co musisz zrobić.

Aby móc skorzystać z opcji edycji konfiguracji WordPress wybierz ikonę klucza o nazwie: Zarządzaj ustawieniami

Jak zarządzać ustawieniami WordPress w autoinstalatorze?

Hosting WordPress w Domenomania.pl zapewnia możliwość korzystania z autoinstalatora WordPress i łatwego zarządzania poszczególnymi ustawieniami oraz aktualizacjami.

Jakie ustawienia WordPress mogę zmienić w Autoinstalatorze?

Autoinstalator, który gwarantuje usługa hostingu WordPress zapewnia szerokie możliwości zarządzania wieloma instancjami WordPress z poziomu panelu administracyjnego konta hostingowego. W przypadku użytkowników, którzy zarządzają większą ilością witryn internetowych opartych o system WordPress jest to niesamowicie wygodna metoda. Nie ma potrzeby, aby logować się do Kokpitu WordPress każdej witryny i można w łatwy sposób zarządzać podstawowymi funkcjami z poziomu panelu administracyjnego.

Zmiana podstawowych danych witryny

Autoinstalator WordPress pozwala w łatwy i szybki sposób zmieniać podstawową konfigurację każdej witryny WordPress. Oczywiście dane te także można zmienić w klasyczny sposób, ale chcąc ułatwić zarządzanie, wprowadziliśmy rozwiązanie, które pozwala na edycję danych witryn WordPress z poziomu jednego panelu administracyjnego. W ten sposób jesteś w stanie w łatwy sposób zmodyfikować takie podstawowe informacje o swojej witrynie jak:

 • Tytuł witryny
 • Język
 • Login Administratora
 • Hasło Administratora
 • Email Administratora
 • Tytuł strony
 • Opis strony
 • Aktywacja dwuetapowej weryfikacji
 • Ograniczenie ilości prób błędnego logowania
  Jakimi podstawowymi ustawieniami WordPress można zarządzać w Autoinstalatorze?

Zmiana konfiguracji automatycznych aktualizacji WordPress

Automatyczne aktualizacje w WordPress są bardzo przydatne i korzysta z nich sporo użytkowników. Pamiętaj o tym, że czasami aktualizacja wtyczki lub motywu może za skutkować problemami witryny. W tym wypadku zachęcamy do odpowiedniej konfiguracji automatycznych aktualizacji oraz o zadbanie, by kopie bezpieczeństwa witryny WordPress były wykonywane każdorazowo przed aktualizacją. W ten sposób w przypadku problemów, w łatwy sposób można przywrócić wcześniejszą wersję witryny.

Zmiana konfiguracji tworzenia automatycznych kopii zapasowych WordPress

Kopie zapasowe są bardzo ważne dla każdego użytkownika stron internetowych. Korzystając z usług hostingowych zazwyczaj dostawca gwarantuje wykonywanie kopii. Warto jednak także we własnym zakresie zadbać o to, aby wykonywana była kopia Twojej witryny internetowej. Dzięki naszym rozwiązaniom jesteś w stanie zdefiniować jak często mają być wykonywane kopie Twojej aplikacji WordPress. Stosując takie rozwiązanie możesz je dostosować częstotliwość wykonywania kopii do specyfiki swojej witryny internetowej i tym samym dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo danych.

Posiadając hosting w naszej firmie masz możliwość konfiguracji kopii zapasowej swojego WordPress’a. Gwarantuje to oprogramowanie w postaci Autoinstalatora WordPress, dzięki któremu możesz definiować częstotliwość tworzenia dodatkowych kopii zapasowych.

Posiadając hosting w Domenomania.pl masz gwarancję codziennej, pełnej kopii bezpieczeństwa Twojego konta hostingowego wykonywanej do 30 dni wstecz.

Definiując tworzenie dodatkowych kopii bezpieczeństwa możesz ustawić ich  lokalizację oraz częstotliwość:

 • Brak tworzenia dodatkowych kopii zapasowych
 • Tworzenie 1 tygodniowej oraz 1 miesięcznej kopii zapasowej
 • Wykonanie 1 codziennej, 1 tygodniowej oraz 1 miesięcznej kopii zapasowej
 • Tworzenie kopii zapasowej co 30 dni
 • Indywidualna konfiguracja częstotliwości tworzenia, dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych kopii zapasowych

Jakie kopie zapasowe mogę skonfigurować w Autoinstalatorze WordPress?

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie

Co to jest favicon i jak dodać do strony WWW?

Poniższy artykuł przedstawia co to są Favicony, dlaczego warto je używać, jak ważne są do prowadzenia strony WWW oraz jak je dodać do swojej...

Błąd 302 – co to jest i jak naprawić?

W artykule zostało wytłumaczone co to jest błąd 302 i jak poradzić sobie z jego naprawą. Jest to komunikat błędu, który możemy napotkać...

Brotli – co to jest i dlaczego warto go używać?

W niniejszym artykule wyjaśniamy co to jest Brotli oraz jakie korzyści płyną z jego zastosowania. Dowiedz się więcej o tej metodzie kompresji...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl