Jak zmienić ustawienia WordPress?

Promocja na hosting WordPress

Autoinstalator w hostingu WordPress – co to?

Tworząc usługę skierowaną dla użytkowników WordPress zadbaliśmy o to, by zarządzanie instancją WordPress było łatwe i przyjemne, a zmiana ustawień WordPress bardzo szybka. Z poziomu panelu administracyjnego konta hostingowego możesz w bezpieczny sposób dokonywać zmian ustawień witryny internetowej opartej o system zarządzania treścią WordPress. Wykorzystując Autoinstalator WordPress możesz w bardzo łatwy sposób edytować jego ustawienia. Zmiana ustawień WordPress? Zobacz co musisz zrobić.

Aby móc skorzystać z opcji edycji konfiguracji WordPress wybierz ikonę klucza o nazwie: Zarządzaj ustawieniami

Jak zarządzać ustawieniami WordPress w autoinstalatorze?

Hosting WordPress w Domenomania.pl zapewnia możliwość korzystania z autoinstalatora WordPress i łatwego zarządzania poszczególnymi ustawieniami oraz aktualizacjami.

Jakie ustawienia WordPress mogę zmienić w Autoinstalatorze?

Autoinstalator, który gwarantuje usługa hostingu WordPress zapewnia szerokie możliwości zarządzania wieloma instancjami WordPress z poziomu panelu administracyjnego konta hostingowego. W przypadku użytkowników, którzy zarządzają większą ilością witryn internetowych opartych o system WordPress jest to niesamowicie wygodna metoda. Nie ma potrzeby, aby logować się do Kokpitu WordPress każdej witryny i można w łatwy sposób zarządzać podstawowymi funkcjami z poziomu panelu administracyjnego.

Zmiana podstawowych danych witryny

Autoinstalator WordPress pozwala w łatwy i szybki sposób zmieniać podstawową konfigurację każdej witryny WordPress. Oczywiście dane te także można zmienić w klasyczny sposób, ale chcąc ułatwić zarządzanie, wprowadziliśmy rozwiązanie, które pozwala na edycję danych witryn WordPress z poziomu jednego panelu administracyjnego. W ten sposób jesteś w stanie w łatwy sposób zmodyfikować takie podstawowe informacje o swojej witrynie jak:

 • Tytuł witryny
 • Język
 • Login Administratora
 • Hasło Administratora
 • Email Administratora
 • Tytuł strony
 • Opis strony
 • Aktywacja dwuetapowej weryfikacji
 • Ograniczenie ilości prób błędnego logowania
  Jakimi podstawowymi ustawieniami WordPress można zarządzać w Autoinstalatorze?

Zmiana konfiguracji automatycznych aktualizacji WordPress

Automatyczne aktualizacje w WordPress są bardzo przydatne i korzysta z nich sporo użytkowników. Pamiętaj o tym, że czasami aktualizacja wtyczki lub motywu może za skutkować problemami witryny. W tym wypadku zachęcamy do odpowiedniej konfiguracji automatycznych aktualizacji oraz o zadbanie, by kopie bezpieczeństwa witryny WordPress były wykonywane każdorazowo przed aktualizacją. W ten sposób w przypadku problemów, w łatwy sposób można przywrócić wcześniejszą wersję witryny.

Zmiana konfiguracji tworzenia automatycznych kopii zapasowych WordPress

Kopie zapasowe są bardzo ważne dla każdego użytkownika stron internetowych. Korzystając z usług hostingowych zazwyczaj dostawca gwarantuje wykonywanie kopii. Warto jednak także we własnym zakresie zadbać o to, aby wykonywana była kopia Twojej witryny internetowej. Dzięki naszym rozwiązaniom jesteś w stanie zdefiniować jak często mają być wykonywane kopie Twojej aplikacji WordPress. Stosując takie rozwiązanie możesz je dostosować częstotliwość wykonywania kopii do specyfiki swojej witryny internetowej i tym samym dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo danych.

Posiadając hosting w naszej firmie masz możliwość konfiguracji kopii zapasowej swojego WordPress’a. Gwarantuje to oprogramowanie w postaci Autoinstalatora WordPress, dzięki któremu możesz definiować częstotliwość tworzenia dodatkowych kopii zapasowych.

Posiadając hosting w Domenomania.pl masz gwarancję codziennej, pełnej kopii bezpieczeństwa Twojego konta hostingowego wykonywanej do 30 dni wstecz.

Definiując tworzenie dodatkowych kopii bezpieczeństwa możesz ustawić ich  lokalizację oraz częstotliwość:

 • Brak tworzenia dodatkowych kopii zapasowych
 • Tworzenie 1 tygodniowej oraz 1 miesięcznej kopii zapasowej
 • Wykonanie 1 codziennej, 1 tygodniowej oraz 1 miesięcznej kopii zapasowej
 • Tworzenie kopii zapasowej co 30 dni
 • Indywidualna konfiguracja częstotliwości tworzenia, dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych kopii zapasowych

Jakie kopie zapasowe mogę skonfigurować w Autoinstalatorze WordPress?

 • Czy ten artykuł był pomocny?
 • TakNie

Ulepsz swoją witrynę WordPress za pomocą wtyczek logowania i rejestracji

Wtyczki do logowania i rejestracji są niezbędne, aby ożywić Twoją witrynę WordPress. Nie tylko ułatwiają odwiedzającym rejestrację, ale...

Jak przygotować się do skopiowania witryny w DirectAdmin?

Duplikowanie witryny WordPress to częste zadanie, szczególnie przydatne, gdy trzeba wprowadzić istotne zmiany lub przetestować nowe funkcje bez...

WP_HOME i WP_SITEURL w WordPress

Konfigurowanie strony WordPress wymaga zrozumienia kilku ustawień technicznych, z których dwa to WP_HOMEi WP_SITEURL. Ustawienia te są niezbędne...

Domeny, hosting, serwery VPS i poczta e-mail

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Telefon

Kontakt w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Infolinia:
+48 71 715 27 24

Poczta

Kontakt mailowy w sprawie usług i zamówień

Czynne:
poniedziałek - niedziela
24h na dobę
Email:
bok@domenomania.pl