Informacje ogólne

Domenomania.pl SA to jedna z czołowych firm w Polsce świadczących usługi poprzez Internet. Działając nieprzerwanie na rynku od roku 2004 staliśmy się jednym z największych dostawców usług hostingowych i rejestratorów domen w Polsce obsługującym głównie średnie i małe firmy oraz osoby fizyczne.

W naszej ofercie znajdują się szeroko rozumiane usługi hostingowe, domeny internetowe, a także usługi takie jak pozycjonowanie stron internetowych oraz kreacja stron WWW. Kładąc nacisk na każdy obszar naszej działalności stworzyliśmy grupę specjalistów, która jest w stanie kompleksowo obsłużyć nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Z naszych usług korzysta obecnie kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych Klientów i grupa ta nieustannie rośnie z uwagi na stałe podnoszenie jakości świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Zaufały nam między innymi takie firmy i instytucje publiczne jak: Eurocent Sp. z o.o., Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, IPO Doradztwo Strategiczne SA oraz wiele innych.