Znajdujesz się:
strona główna strony www sklepy internetowe infolinia

Sklepy internetowe

Największy zasięg i najniższe koszty?

Załóż własny sklep internetowy!

Sklep internetowy to świetne miejsce do sprzedaży każdego produktu czy usługi. Coraz większa ilość osób korzystająca z Internetu oraz dokonująca za jego pomocą zakupów stwarza w ten sposób okazję do prowadzenia sprzedaży na bardzo szeroką skalę. Dzięki założeniu własnego sklepu ominiesz wysokie koszty związane z najmem lokalu czy wynagrodzeniem wielu pracowników. Zastosowanie przez nas autorskich rozwiązań do zarządzania sklepem pozwala zaoferować Ci narzędzie, dzięki któremu w łatwy sposób jesteś w stanie modyfikować oraz stale aktualizować swoją ofertę, a także w sposób automatyczny obsługiwać wszystkich Klientów.

Każdy sklep tworzymy pod Twoje wymagania!

Podobnie jak przy tworzeniu stron WWW kładziemy nacisk na indywidualizm tworzonej platformy sprzedażowej. Każda branża oraz każdy produkt wymaga bowiem stworzenia platformy sprzedażowej w oparciu o specyfikę danego biznesu. Staramy się zatem omijać szablonowe rozwiązania zarówno jeśli chodzi o wygląd serwisu jak i jego funkcjonalność. Wierzymy, że każdy Klient wymaga indywidualnego podejścia, aby był zadowolony z zakupów. Dlaczego zatem miałby ich dokonywać w sklepie, który oparty jest na różnych schematach połączonych ze sobą?

Częstym zjawiskiem staje się już obecnie trend, iż nawet sklepy doskonale funkcjonujące bez korzystania z Internetu, decydują się na stworzenie własnej platformy sprzedażowej w Sieci z uwagi na praktycznie nieograniczony dostęp do niej dla wszystkich oraz możliwość prowadzenia sprzedaży przez całą dobę bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. W ten sposób sklep zarabia samodzielnie, a Twoim zadaniem jest jedynie dostarczenie produktu Klientowi.

Dlaczego my?

  • indywidualny projekt graficzny,
  • indywidualnie rozwiązania dotyczące zarządzania produktami,
  • automatyzacja obsługi Klienta,
  • obsługa po wykonaniu projektu,
  • serwer na pierwszy rok gratis.
Chcesz stworzyć własny sklep internetowy? Napisz na kreacja@domenomania.pl.