PozycjonowanieFAQ

1. Czy możliwe jest podpisanie umowy na okres próbny?

Z uwagi na to, że opłaty pobierane są tylko i wyłącznie za efekty nie jest możliwe podpisanie umowy na okres próbny.

2. Po jakim czasie moja strona będzie na 1 miejscu?

Na proces pozycjonowania ma wpływ cała masa różnych czynników w związku z czym niestety nie ma możliwości dokładnego określenia takiego terminu.

3. W jaki sposób naliczane są opłaty?

Opłaty naliczane są tylko za efekty. Oznacza to, że zapłacisz tylko i wyłącznie za dni, w czasie których faktycznie Twoja domena widniała na płatnych pozycjach określonych w umowie. Miesięczny koszt pozycjonowania składa się zatem z sumy opłat dziennych za faktyczne pozycje jakie domena uzyskała pod daną frazą. Raport z ogólnym podsumowaniem pozycji w danym miesiącu widoczny jest w panelu online.

4. Czy mogę otrzymać rabat?

Tak, jest to jak najbardziej możliwe. Każdy rabat naliczany jest indywidualnie i zależny jest od ilości słów, pod którymi chcesz pozycjonować swoją stronę.

5. Na jaki okres muszę podpisać umowę?

Każda umowa jaką podpisujemy podpisywana jest na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

6. Czy muszę pozycjonować stronę na określoną ilość słów?

Zaleca się, aby dana strona internetowa była pozycjonowana conajmniej na 3 słowa bądź frazy kluczowe.

7. Nie wiem jakie słowa kluczowe wybrać. Czy mogę liczyć na pomoc?

Oczywiście! W każdym przypadku staramy się doradzić w kwestii doboru słów kluczowych pod jakimi należy pozycjonować stronę.

8. Ile kosztuje pozycjonowanie?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi ponieważ poszczególne frazy i słowa różnią się między sobą łatwością, z jaką można je wypozycjonować. Dodatkowo na koszt pozycjonowania ma także wpływa masa innych czynników.

9. Czy muszę wykonywać jakieś czynności w trakcie całego procesu?

Praktycznie dla każdej strony przygotowujemy optymalizację mającą na celu polepszenie wyników naszych działań. Optymalizację tą staramy się wdrożyć osobiście, abyś nie musiał poświęcać swojego czasu.