Pozycjonowaniejak działamy?

W zakresie pozycjonowania stron internetowych jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością uprawianego przez nas rzemiosła. Dzięki temu zdajemy sobie sprawę, że najistotniejszą kwestią jest indywidualne podejście do każdego Klienta i świadczenie maksymalnie spersonalizowanych usług, dokładnie zaspokajających Twoje potrzeby.

"Unikaj błędów! Poprawnie dobrane słowo kluczowe to połowa sukcesu!"

Wiemy, jakich błędów unikać i w jaki sposób zwiększyć szansę na wysoką pozycję dla Twojej strony. Częsta przyczyna wszystkich niepowodzeń tkwi w niewłaściwym doborze słów kluczowych. Frazy zbyt ogólne lub mające mało wspólnego z profilem Twojej działalności spowodują, że strona będzie znajdowała się w czołowych wynikach wyszukiwań jednak nie przełoży się to w najmniejszy sposób na ilość odwiedzin na Twojej stronie. Z uwagi na to zawsze doradzamy Klientowi na jakie słowa kluczowe warto zwrócić uwagę tak, aby pozycjonowanie miało sens.

Do Twojej dyspozycji oddajemy specjalny panel, za pośrednictwem którego możesz śledzić aktualne postępy i w łatwy sposób sprawdzić, na którym miejscu znajdowała się Twoja strona w danym dniu. Dodatkowo ułatwia to rozliczenie, ponieważ u nas płacisz wyłącznie za te dni, w których strona znalazła się na pozycjach, za które naliczana jest opłata.

"U nas płacisz tylko i wyłącznie za osiągane efekty na podstawie dostarczanego raportu."

W naszej pracy stosujemy wyłącznie tzw. metody White Hat SEO. Ten branżowy termin przyjęty został jako określenie tych technik pozycjonowania strony, które są etyczne i nie szkodzą konkurencji, ponieważ opierają się wyłącznie na działaniach dozwolonych i zgodnych z ogólnie przyjętymi normami. Są pewne granice, których nigdy nie przekroczymy, dlatego możesz być spokojny, że promując Twoją stronę nie narażamy Cię na żadne nieprzyjemności. Jak to robimy? Żaden dobry kucharz nie zdradza sekretów kuchni, ale kluczem do sukcesu jest bogata wiedza na temat technik optymalizacji, dobór odpowiednich słów kluczowych, zapewnienie właściwej wymiany linków i wiele, wiele innych.