O nas

Znajdujemy się w czołówce firm z branży usług IT w Polsce. Nasz zespół tworzą młodzi ludzie z otwartymi umysłami, mający na swoim koncie spory bagaż doświadczeń zdobyty w trakcie realizacji ambitnych projektów. Jednym z priorytetów, jakimi się kierujemy, jest zadowolenie klienta, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dobrze wykonana praca procentuje w przyszłości. Dostrzegamy to na przykładzie kontrahentów, którzy zdecydowali się nawiązać z nami stałą współpracę.

Po kilku latach w branży wiemy też doskonale, że...

...wysoka pozycja jest miarą sukcesu...

...także w Internecie. Usługa, którą oferujemy naszym klientom, popularnie określana jest mianem pozycjonowania stron. To forma reklamy internetowej, dzięki której Twoja strona będzie pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwarek. Jest to metoda skuteczna i relatywnie tania.

Rachunek jest prosty - im wyżej w wynikach wyszukiwania znajduje się Twoja strona, tym większa szansa, że dostrzeże ją potencjalny klient. Wysoka pozycja przekłada się na zwiększenie sprzedaży produktów i usług oraz rozpoznawalności marki. Pozycjonujemy nie tylko wybrane frazy kluczowe, ale także ich długie listy, tworząc tzw. efekt długiego ogona.

W naszej działalności nie uznajemy kompromisów - jeżeli zlecasz nam zadanie, masz prawo oczekiwać określonych efektów. Jednak nie dążymy do osiągnięcia sukcesu za wszelką cenę. Techniki spamerskie i inne sztuczki, stosowane dla osiągnięcia krótkotrwałych efektów, pozostawiamy amatorom. Pozycjonowaniem zajmujemy się profesjonalnie, dlatego pozostajemy wierni strategii "white SEO", opierającej się na uczciwych zasadach i szacunku dla pozostałych użytkowników Internetu.

Jeżeli cenisz profesjonalizm i wysoką jakość usług, trafiłeś we właściwe miejsce. Kiedy decydujemy się na współpracę, czynimy to z myślą o długotrwałych, partnerskich relacjach, których efektem ma być osiągnięcie wytyczonego celu i zadowolenie obu stron.