Katalogowanie

Jednym z najskuteczniejszych sposobów zwiększenia popularności witryny jest jej katalogowanie. To kolejna usługa wchodząca w skład oferowanego przez nas pakietu, dzięki któremu możliwe jest zwiększenie popularności i zintensyfikowanie obecności Twojej witryny w Sieci.

Zasady działania tej usługi są bardzo proste. Polega ona na zgłaszaniu danej strony WWW do określonej liczby katalogów tematycznych, które najlepiej odpowiadają jej profilowi. Istotą takiego działania jest m.in. zwiększenie tzw. link popularity, czyli częstotliwości występowania linków prowadzących do witryny. Dlaczego jest on tak istotny? Ponieważ jest to swoisty miernik popularności strony internetowej, na podstawie którego największa wyszukiwarka na świecie, czyli Google, buduje swój ranking stron. Specjaliści zajmujący się pozycjonowaniem przewidują, iż w niedalekiej przyszłości link popularity stanie się jednym z najważniejszych wyznaczników wartości danej witryny. Z tego powodu nie jest łatwo utrzymać go na przyzwoitym poziomie, zwłaszcza tym stronom internetowym, które dopiero od niedawna istnieją w wirtualnej przestrzeni.

Nie każdy link jest wartościowy, a zbyt agresywnie przeprowadzane katalogowanie w najgorszym wypadku może skończyć się nawet na wyrzuceniu strony z indeksu Google. Aby zapewnić Twojej witrynie odpowiednie bezpieczeństwo przygotowaliśmy specjalną procedurę, wypracowaną na podstawie naszych doświadczeń. Proces zgłaszania trwa od 90 do 180 dni. Korzyści z tego płynące są podwójne - Twoja strona jest sukcesywnie dodawana do kolejnych katalogów, jednocześnie ryzyko jej zablokowania w wyniku zbyt gwałtownego wzrostu linków zostaje zminimalizowane.

W Twoje ręce oddajemy 3 specjalnie przygotowane pakiety automatycznego zgłaszania strony WWW zarówno do polskich, jak i zagranicznych katalogów tematycznych. Wszystkie oferowane są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, będących idealnym kompromisem pomiędzy kosztami a jakością. Działają one w identyczny sposób, różnice zachodzą wyłącznie w liczbie katalogów, do których Twoja strona zostanie zgłoszona.

Na właściwe efekty trzeba będzie poczekać, gdyż jak każdy proces katalogowanie ma sens wówczas, kiedy jest przeprowadzane w sposób ciągły. Twoja cierpliwość zaprocentuje jednak w przyszłości, kiedy wyniki uzyskiwane przez stronę ulegną znacznej poprawie, a ona sama będzie lepiej widoczna w Sieci. Nie czekaj i zamów usługę katalogowania już dziś! Pamiętaj, że wypromuje ona Twoją stronę WWW samodzielnie!

49 zł netto

Zgłoś swoją stronę już dziś do 5000 katalogów tematycznych.

69 zł netto

Twoja strona zgłoszona do 10000 katalogów? To możliwe już teraz!

99 zł netto

POLECAMY! Zgłoś swoją witrynę 500 000 katalogów w wyjątkowej cenie.