Właśnie sprawdzamy dostępność domeny...
Pomyśl nad zakupem hostingu.

Zarządzanie usługamidomeny i serwery

Łatwy dostęp umożliwiający konfigurację usług to bardzo ważna rzecz dla każdego Klienta. Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom naszego Panelu Klienta masz możliwość konfiguracji swoich usług w różnym zakresie.

Twoje domeny

W dziale tym widoczna jest pełna lista posiadanych przez Ciebie domen oraz domen, które dopiero zostały zamówione i mają status "Zarezerwowana". Klikając na daną domenę możesz wejść w jej szczegóły gdzie widoczne będą informacje na temat:

  • danych prawnego Abonenta domeny
  • daty ważności
  • skonfigurowanych serwerów DNS z możliwością ich zmiany

Twoje serwery

Ta część Panelu Klienta pełni podobną funkcję co dział "Twoje domeny". Odnajdziesz tu bowiem listę wszystkich serwerów jakie posiadasz lub dopiero zostały zamówione i czekają na opłacenie. Klikając natomiast w dany serwer zobaczysz szczegółowe informacje na temat:

  • właściciela danego serwera
  • domeny głównej jaka przypisana jest do serwera
  • daty ważności

Jeśli posiadasz natomiast konto hostingowe w części tej możesz dodatkowo dokonać zamówienia na migrację do innego pakietu hostingowego.

Przekierowania

W dziale tym możesz dokonać przekierowania URL dla domen, które zakupiłeś w naszej firmie i nie są obsługiwane przez żaden hosting. Samo ustawienie przekierowania odbywa się poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza polegającego na wpisaniu adres, na który dana domena ma kierować.

Oczywiście w każdej chwili możesz także usunąć wcześniej ustawione przekierowanie.