Informacje ogólnezarządzanie usługami

Pełne możliwości do zarządzania!

Głównym narzędziem do zarządzania Twoimi usługami jest Panel Klienta oraz panel administracyjny do konta hostingowego. Dzięki świetnym rozwiązaniom jesteś w stanie w panelach tych wykonać praktycznie wszystkie działania samodzielnie w sposób całkowicie intuicyjny. Dokładny opis funkcjonalności jakie zapewniają dostępne narzędzia administracyjne znajdziesz szczegółowo opisane w dziale "Zarządzanie Usługami".

Nie pamiętasz swoich danych dostępowych?

Każdemu może zdarzyć się, że zapomniane zostaną pewne dane dostępowe. Jeśli przytrafiło Ci się to z danymi do Twojego Panelu Klienta - skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła dostępnej z poziomu strony WWW, podając swój adres e-mail. Dzięki temu w szybki i bezproblemowy sposób jesteś w stanie uzyskać wszystkie swoje dane dostępowe.

Pamiętaj, aby w momencie przypominania hasła podać adres e-mail podany w Panelu Klienta.

Edycja danych osobowych.

W każdej porze dnia i nocy możesz edytować swoje dane osobowe. Dostęp do nich możliwy jest poprzez zalogowanie do Panelu Klienta. W dziale "Twoje dane" możesz w łatwy sposób edytować swoje dane jeśli uległy one zmianie i chcesz, aby np. faktury VAT w przyszłości były wystawiane na nowe dane. Oczywiście zawsze możesz także poprosić nasze Biuro Obsługi Klienta, aby dokonało takich zmian za Ciebie.

Uwaga! Zmiana danych nie może polegać na zmianie formy prawnej Abonenta.

Twoja poczta elektroniczna.

Oferowane przez nas panele administracyjne dają Ci pełne możliwości co do zarządzania swoimi skrzynkami pocztowymi. W ten sposób możesz w każdej chwili zakładać nowe skrzynki lub kasować istniejące. Dodatkowym atutem jest możliwość ustawiania przekierowań poczty na wskazane adresy e-mail, określanie pojemności każdej skrzynki pocztowej oraz konfiguracja zabezpieczeń antyspamowych według własnych upodobań.