Właśnie sprawdzamy dostępność domeny...
Pomyśl nad zakupem hostingu.

Informacje ogólnezarządzanie usługami

Pełne możliwości do zarządzania!

Głównym narzędziem do zarządzania Twoimi usługami jest Panel Klienta oraz panel administracyjny do konta hostingowego. Dzięki świetnym rozwiązaniom jesteś w stanie w panelach tych wykonać praktycznie wszystkie działania samodzielnie w sposób całkowicie intuicyjny. Dokładny opis funkcjonalności jakie zapewniają dostępne narzędzia administracyjne znajdziesz szczegółowo opisane w dziale "Zarządzanie Usługami".

Przypomnienie o usłudzeNie pamiętasz swoich danych dostępowych?

Jeśli przytrafiło Ci się to z danymi do Twojego Panelu Klienta - skorzystaj z możliwości resetu hasła dostępnej z poziomu strony WWW. Wówczas na adres email podany w Panelu Klienta otrzymasz link do formularza zmiany hasła.

Przypomnij hasło
Pamiętaj, aby w momencie
przypominania hasła podać
swój login do Panelu Klienta.
Przypomnienie o usłudzeEdycja danych osobowych.

O każdej porze dnia i nocy możesz edytować swoje dane osobowe. Dostęp do nich możliwy jest poprzez zalogowanie do Panelu Klienta. W dziale "Twoje dane" możesz w łatwy sposób zaktualizować swoje dane adresowe oraz numer telefonu jeśli uległy one zmianie. Zmiana większej ilości danych wymaga przesłania do nas odpowiedniego wniosku. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Uwaga!
Zmiana danych nie może polegać na zmianie formy prawnej i nazwy Abonenta
Przypomnienie o usłudzeTwoja poczta elektroniczna.

Oferowane przez nas panele administracyjne dają Ci pełne możliwości co do zarządzania swoimi skrzynkami pocztowymi. W ten sposób możesz w każdej chwili zakładać nowe skrzynki lub kasować istniejące. Dodatkowym atutem jest możliwość ustawiania przekierowań poczty na wskazane adresy e-mail, określanie pojemności każdej skrzynki pocztowej oraz konfiguracja zabezpieczeń antyspamowych według własnych upodobań.