Jak zakupić własną domenę w Domenomania.pl? Aby to zrobić, na stronie głównej w sekcji Domeny internetowe wpisz adres domeny, którą chciałbyś zakupić, a następnie kliknij przycisk Szukaj.

Jeśli wskazana domena będzie dostępna, pojawi się ramka z informacją o dostępności, cenie oraz z możliwością wskazania na jaki okres „z góry” domena ma być zakupiona.

Jeśli domena nie będzie dostępna, zostaniesz o tym poinformowany.

Jeśli wskazana przez Ciebie domena jest jednak dostępna, można przejść do kolejnego kroku. W tym celu kliknij przycisk Dalej, w dolnej części okna.

W kolejnym kroku zostaniesz poinformowany o dostępnych Promocjach, które umożliwią Ci zakup domeny w atrakcyjnej cenie. Wybierz najbardziej odpowiednią dla siebie i kliknij Dalej, aby przejść do finalizacji zamówienia.

W kolejnym kroku ujrzysz podsumowanie swojego zamówienia. Aby je sfinalizować konieczne jest posiadanie konta użytkownika w serwisie Domenomania.pl. Na tym etapie będziesz miał możliwość Zalogowania lub Rejestracji konta.

Po zalogowaniu pojawi się kolejne okno z podsumowaniem i danymi abonenta, który stanie się właścicielem domeny. Jeśli wszystko się zgadza kliknij przycisk Złóż zamówienie.

W kolejnym kroku zostaniesz poinformowany, że wybrana przez Ciebie domena została zarezerwowana na okres 14 -stu dni, w którym to musisz dokonać płatności, aby stać się jej właścicielem. Jeśli tego nie zrobisz, domena wróci do puli dostępnych domen. Rezerwacja dotyczy jedynie domen krajowych. W przypadku wybrania domeny np. z końcówką .com rezerwacja nie nastąpi i do momentu opłacenia jest dostępna dla wszystkich. Domenę możesz opłacić robiąc zwykły przelew bankowy na dane podane na stronie podsumowania lub też skorzystać z opcji automatycznej płatności PayU.

To wszystko! Po opłaceniu zamówienia domena stanie się Twoją własnością.